VOD

Potężna dawka seriali na Prime Video - wśród nich "Z Archiwum X" oraz "American Horror Story"!

Konrad Kozłowski
Potężna dawka seriali na Prime Video - wśród nich "Z Archiwum X" oraz "American Horror Story"!
9

"Z Archiwum X" oraz "American Horror Story" wśród nowych seriali na Amazon Prime Video w Polsce. Oto nowości na wrzesień 2020.

Gdzie obejrzeć "Z Archiwum X" online?

Serial dostępny na Prime Video i CANAL+

Naprawdę długo przyszło czekać na pojawienie się takich hitów w ofercie usługi VOD w naszym kraju, ale nareszcie za sprawą Amazonu polscy widzowie będą mogli komfortowo zanurzyć się w tych obydwu serialach. Dlaczego zaznaczyłem, że komfortowo? Ponieważ obecne do tej pory sezony "Z Archiwum X" i "American Horror Story" w usłudze CANAL+ były dostarczone najwyraźniej przez lokalny oddział FOX-a, który dysponował jedynie wersją z polską ścieżką audio (lektor), co mogło zniechęcać część widzów (a mnie na pewno).

Ja już chcę wrzesień! Premiery na Netflix zapowiadają się świetnie

Teraz, niejako dla równowagi, Prime Video oferuje ten serial tylko z oryginalnym audio oraz polskimi napisami. W zależności od Waszych preferencji możecie wybrać usługę i oglądać w niej "Z Archiwum X". Serial ukazał się w Polsce na płytach DVD, a zagraniczne wydania Blu-ray to świetna alternatywa dla tych, którzy cenią sobie jakość. "Z Archiwum X" otrzymało bowiem naprawdę udanego remastera, który przeniósł wszystkie sezony serialu do XXI wieku w rozdzielczości HD, panoramicznych proporcjach boków oraz dźwiękiem przestrzennym.

"American Horror Story" na VOD

Serial dostępny na Prime Video i CANAL+

Drugim wielkim nieobecnym w polskiej ofercie VOD był serial "American Horror Story", który również stosunkowo niedawno pojawił się w usłudze CANAL+, ale dotyczyła go ta sama przypadłość, co "Z Archiwum X". Prime Video naprawia ten problem i oferuje nam wszystkie odcinki serialu do 5. sezonu z oryginalną ścieżką audio oraz z polskimi napisami.

Serial sci-fi Riddley’a Scotta, tajemniczy „Dzień trzeci” i mocne filmy – oto wrzesień w HBO GO

To jednak nie wszystko, co Prime Video przygotowało dla nas na wrzesień, ponieważ wraz z wymienionymi powyżej tytułami, oferta wzbogaca się dzisiaj także o 7 sezonów "Buffy postrach wampirów", 6 seznów "Glee", 7 sezonów "Homeland", 7 sezonów "Synów anarchii", 9 sezonów "Współczesnej rodziny". Seriale te były dostępne już na Netfliksie i nie wiadomo, czy zostaną usunięte z tamtej oferty, czy będzie je można oglądać na obydwu platformach.

Wrzesień 2020 na Prime Video

The Boys - 2. sezon i dokumenty

Dodatkowymi kąskami na Prime Video są też dokument "All or Nothing: Tottenham Hotspur" oraz 2. sezon serialu "The Boys". Pierwszy z tytułów już jest dostępny na platformie, a nowe odcinki będą ukazywały się do połowy września. "The Boys" wraca z nowymi odcinkami w ten piątek, a dotychczasowe zwiastuny oraz przychylne recenzje przedpremierowe narobiły nam smaku.

https://www.youtube.com/watch?v=MN8fFM1ZdWo&t=2s

Na przestrzeni września ukażą się także amerykańska wersja "Utopii", dokumenty "Fernando" skupiający się na karierze Fernando Alonso, który dwukrotnie zwyciężał w Formule 1 oraz "All In: The Fight For Democracy" opowiadający o losach pierwszej czarnoskórej kobiety nominowanej do funkcji gubernatora w USA Stacey Abrams,

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu