Świat

Youtube z adsense pomoże nam zarobić

Grzegorz Marczak
Youtube z adsense pomoże nam zarobić
3

Youtube na swoich strona opublikował informację o tym, że jego specjalny player będzie wyposażony w jednostki adsense (pasek u góry ekranu z filmem). Co ciekawe będziemy mogli sami zdecydować jakiego rodzaju reklamy będą emitowane, bądź też zdać się na automatyczny dobór reklam przez adsense. Jed...

Youtube na swoich strona opublikował informację o tym, że jego specjalny player będzie wyposażony w jednostki adsense (pasek u góry ekranu z filmem). Co ciekawe będziemy mogli sami zdecydować jakiego rodzaju reklamy będą emitowane, bądź też zdać się na automatyczny dobór reklam przez adsense. Jednym słowem będziemy mogli zarabiać na tym, że będziemy emitować filmy z youtube na naszym blogu lub stronie www. Warto również zwrócić uwagę na informacje o tym, że player wyposażony w jednostki reklamowe adsense będzie można również konfigurować dopierając na przykład takie kolory aby pasował do naszej strony.


Informacja o możliwości zarabiania dzięki Youtube.

Niestety nie wiadomo w chwili obecnej jak można skorzystać z nowego playera i reklam jakie mają w nim być zamieszczane. Cała informacja na stronach Youtube jest dość lakoniczna a w spawie pytań jest odsyłacz do pomocy adsense. Nie wiadomo również w jakim modelu będą płatne reklamy czy za kliknięcia czy za wyświetlenia.

Pewne jest jednak, że jeśli youtube wprowadzi zapowiadane możliwości reklamowe to będzie to bardzo ciekawe wydarzenie i nowe źródło przychodów dla wielu internautów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu