Świat

Joost beta version 1.0

Grzegorz Marczak
Joost beta version 1.0
3

Joost czyli telewizja internetowa od twórców Skype właśnie wypuścił nową wersję swojej aplikacji (dzięki której możemy oglądać telewizję). Wersja oznaczona numerem 1.0 dostępna jest dla użytkowników Maków i Windowsów. Zmiany w nowej wersji to przede wszystkim zmiany w interfejsie (interfejs ten z...

Joost czyli telewizja internetowa od twórców Skype właśnie wypuścił nową wersję swojej aplikacji (dzięki której możemy oglądać telewizję).

Wersja oznaczona numerem 1.0 dostępna jest dla użytkowników Maków i Windowsów. Zmiany w nowej wersji to przede wszystkim zmiany w interfejsie (interfejs ten został już powielony w wielu joost-o podobnych serwisach). Zmianie uległa również cześć związana z Kanałami w Joost - sekcja ta została przemianowana na "Explore" dodana została animowana lista z naszymi kanałami, które pogrupowane są według kategorii znajdujących się w lewym sidebarze.


Nowy układ naszych kanałów w Joost

Nowa wersja Joost zawiera również poprawki które powinny ucieszyć użytkowników Macków czyli lepszą obsługę transmisji w przypadku problemów z siecią (słabym transferem)

Po przejrzeniu nowego interfejsu muszę przyznać, że jest on chyba bardziej intuicyjny w obsłudze (chociaż przyzwyczajenia temu przeczą) i chyba jednak nieco wolniejszy w działaniu od poprzednich wersji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu