Świat

Linkedin i możliwość dodawania zdjęć w profilu.

Grzegorz Marczak
Linkedin i możliwość dodawania zdjęć w profilu.
5

Serwis networkingowi dla profesjonalistów czyli Linkedin wprowadzi możliwość dodawania zdjęć w profilu (koniec tego tygodnia) Do tak "odważnego" posunięcia zmusiła serwis konkurencja w postaci Facebook. Do niedawna linkedin i jego pozycja w serwisach dla profesjonalistów była niezagrożona....

Serwis networkingowi dla profesjonalistów czyli Linkedin wprowadzi możliwość dodawania zdjęć w profilu (koniec tego tygodnia)

Do tak "odważnego" posunięcia zmusiła serwis konkurencja w postaci Facebook. Do niedawna linkedin i jego pozycja w serwisach dla profesjonalistów była niezagrożona. Pojawienie się facebook początkowo też nie zapowiadało większego niebezpieczeństwa. Niestety , Facebook zaczął przyciągać coraz więcej potencjalnych użytkowników Linkedin.

W tej sytuacji Linkedin podejmuje coraz to nowe działania mające na celu ponowne zwrócenie uwagi na serwis (min. tworzenie platformy dla developerów)

Wprowadzenie zdjęć nie jest możne najlepszym przykładem na innowacyjność serwisu - można by się zastanawiać dlaczego tak późno (w dzisiejszych czasach dość trudno wyobrazić sobie serwis tego typu bez zdjęć)?

Na przykładzie Linkedin można powiedzieć, że sprawdza się przysłowie mówiące o tym, że brak zmian i inicjatywy to tak naprawdę cofanie się w rozwoju.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu