Ciekawe strony

YouTube w ładnej i użytecznej oprawie

Grzegorz Ułan
YouTube w ładnej i użytecznej oprawie
8

Jeżeli wyczerpały się już Wam pomysły na kompletowanie playlist na YT, sprawdźcie nowy projekt o nazwie AtticTV, z gotowymi składankami utworów, pobieranych oczywiście z YouTube. Jeszcze w zeszłym roku, dzieliłem się z Wami podobnym serwisem Tubalr, który jednak nie jest tak rozbudowany i proponuj...


Jeżeli wyczerpały się już Wam pomysły na kompletowanie playlist na YT, sprawdźcie nowy projekt o nazwie AtticTV, z gotowymi składankami utworów, pobieranych oczywiście z YouTube. Jeszcze w zeszłym roku, dzieliłem się z Wami podobnym serwisem Tubalr, który jednak nie jest tak rozbudowany i proponujący raczej dość przypadkowo dobrane listy odtwarzania. AtticTV to już dość konkretne narzędzie z podziałem na kanały muzyczne oraz możliwością znajdywania playlist według tagów kategorii muzycznych no i oczywiście tworzeniem własnych.

Nie zabrakło też elementów społecznościowych, czyli dzielenia się swoimi listami muzycznymi oraz podglądem list u znajomych. Jest też nawet prosty komunikator. Klipy wyświetlają się w oryginalnej wielkości, w zależności od dostępności, możemy zwiększać ich rozdzielczość z poziomu serwisu. Podobnie jak z obsługą dźwięku oraz przewijania utworów myszką, poprzez specjalną nakładkę w serwisie.

Zapraszam do przetestowania, może to być ciekawa propozycja na jakąś weekendową domówkę. Wystarczy podłączyć komputer pod telewizor, zaplanować odtwarzanie skonfigurowanych przez siebie playlist i już będziemy mogli pochwalić się własną Telewizją na imprezie:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTubeplaylisty