Ciekawe strony

Wolfenstein 3D w przeglądarce!

Grzegorz Ułan
Wolfenstein 3D w przeglądarce!
12

Pamiętam jak dziś, gdy 15 lat temu zasiadałem do swojego pierwszego desktopa, Wolfenstein 3D był moją pierwszą grą na nim, nad którą spędzałem zresztą mnóstwo godzin. Dziś, patrząc na najnowsze produkcje gier, aż trudno uwierzyć, iż z taką grą potrafiłem przesiedzieć do rana, próbując przejść wszyst...

Pamiętam jak dziś, gdy 15 lat temu zasiadałem do swojego pierwszego desktopa, Wolfenstein 3D był moją pierwszą grą na nim, nad którą spędzałem zresztą mnóstwo godzin. Dziś, patrząc na najnowsze produkcje gier, aż trudno uwierzyć, iż z taką grą potrafiłem przesiedzieć do rana, próbując przejść wszystkie poziomy. Gdy przeczytałem tego newsa, z niedowierzaniem uruchomiałem ją na swoim dzisiejszym sprzęcie i to w przeglądarce.

Nie zawiodłem się, czar wspomnień wrócił:). To wiernie odtworzona cała gra, dostępna za darmo na stronie Bethsoft. Ta sama muzyczka, ta sama grafika, te same wrażenia. Grę uruchomimy na każdej z dostępnych przeglądarek. Domyślnie uruchamia się z obsługą przez klawiaturę, w ustawieniach gry możemy zmienić na sterowanie myszką.

Wszyscy z Was, co pamiętają i grali, z przyjemnością zagrają ponownie w tę historyczną i kultową produkcję. Polecam również tym, co nie kojarzą takich gierek, celem poznawczego powrotu do początków FPS i 3D w grach:).


http://youtu.be/amDtAPHH-zE

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu