Świat

Youtube, rap i 50 cent czyli konkurs.

GM
Grzegorz Marczak
0

Youtube organizuje konkurs na najlepszego amerykańskiego rapera i hip-hop-owca. Wzorem ostatniego konkursu na gwiazdę rocka, youtube postanowił dać szansę młodym amerykańskim raperom. Każdy może zgłosić się do konkursu poprzez wysłanie swojego nagrania video i stać się gwiazdą (poza tym do wygr...


Youtube organizuje konkurs na najlepszego amerykańskiego rapera i hip-hop-owca. Wzorem ostatniego konkursu na gwiazdę rocka, youtube postanowił dać szansę młodym amerykańskim raperom.

Każdy może zgłosić się do konkursu poprzez wysłanie swojego nagrania video i stać się gwiazdą (poza tym do wygrania jest 10,000 dolarów). Do jury konkursu wchodzą takie gwiazdy amerykańskiego hip-hopu jak 50 cent czy Common. Jury wybierze 20 finalistów z których to użytkownicy serwisu wybiorą zwycięzcę.

Konkurs ma być jednocześnie promocją nowego albumu rapera Curtis-a, który należy do G-unit


Czy zgłoszą się kandydaci z Polski?

Pomysł na promocje serwisu, zarobienie na reklamie oraz rozrywkę moim zdaniem przedni - na co czekają polskie serwisy video - czy streemo.pl (jako jedyny serwis pasujący profile do takiego konkursu) może podjąć takie wyzwanie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: