Świat

iRovr - serwis społecznościowy dla iphone

GM
Grzegorz Marczak
3

Irovr to nowy serwis społecznościowy, który powstał z myślą o użytkownikach telefonu iphone. Serwis powstał około 10 dni temu i w tej chwili ma 400 użytkowników. Irovr nie jest specjalnie oryginalny jeśli chodzi o funkcjonalność, możemy prowadzić własnego bloga, dzielić się zdjęciami i filmami,...


Irovr to nowy serwis społecznościowy, który powstał z myślą o użytkownikach telefonu iphone. Serwis powstał około 10 dni temu i w tej chwili ma 400 użytkowników.

Irovr nie jest specjalnie oryginalny jeśli chodzi o funkcjonalność, możemy prowadzić własnego bloga, dzielić się zdjęciami i filmami, zbierać swoje ulubione linki no i oczywiście poznawać nowych przyjaciół.Ciekawostką w tym serwisie jest to, że właściwie wszystko możemy obsługiwać poprzez email. Poprzez email możemy dodawać zdjęcia, prowadzić blog, aktualizować dane w swoim profilu - wygląda na to, że nie musimy nawet wchodzi do irovr aby móc z niego korzystać i aktualizować dane.Oczywiście nie zabrakło również w irovr możliwości publikowania swojego obecnego statusu - czyli taki wewnętrzny twitter. Mamy nawet możliwość skonfigurowania wyglądu własnego profilu.

Osobiście jestem bardzo ciekawy czy tego typu serwis jest w stanie przebić się i zdobyć popularność, jeśli jedynym jego atutem jest pełna kompatybilność z iphonem to może nie być to łatwe zadanie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu