YouTube

YouTube Premium i YouTube Music W POLSCE! - najważniejsze informacje

Konrad Kozłowski
YouTube Premium i YouTube Music W POLSCE! - najważniejsze informacje
2

Znamy już wszystkie szczegóły oraz ofertę YouTube Premium i YouTube Music, które właśnie zawitały do Polski. Nowy sposób na oglądanie i słuchanie YouTube'a może być ciekawą alternatywą dla usług muzycznych, dlatego dokładnie przyjrzeliśmy się nowym propozycjom YouTube.

Nowe usługi YouTube Music i YouTube Premium

Koniec oczekiwania! Nareszcie będziemy mogli zapłacić i pozbyć się reklam na YouTube, zapisywać filmy w pamięci urządzenia na czas podróży i słuchać audio przy zablokowanym ekranie! A to oczywiście nie wszystko, bo jednocześnie z YouTube Premium do Polski wkracza także YouTube Music - zupełnie nowa usługa muzyczna, (nie)będąca rywalem dla Spotify i Tidala oraz Apple Music. Cenowo i pod względem oferty propozycja wypada nad wyraz ciekawie, a YouTube Music nie brakuje nietypowych i charakterystycznych funkcji. Abonenci Google Play Music uzyskują dostęp do YouTube Music i vice versa. Aplikacja YouTube Music ma trafić do Google Play i App Store jeszcze dziś, najpóźniej jutro rano powinniście móc ją pobrać.

YouTube Music Premium to wcale nie jest najlepsza oferta

Cena YouTube Music to 19,99 zł - ale co otrzymacie w zamian? O wszystkim opowiedzieliśmy w materiale wideo, w którym znajdziecie też informacje na temat YouTube Premium - kompleksowej oferty od YouTube, w skład której wchodzą aż trzy usługi: Google Play Music, YouTube Music Premium oraz YouTube. Finansowo to najlepsza i najbardziej opłacalna propozycja, bo zapłacicie za nią jedynie 23,99 zł miesięcznie.

Dla kogo jest YouTube Premium? Czy warto wybrać YouTube Music? Ceny i promocje

W chwili obecnej możecie skorzystać z trzymiesięcznego okresu próbnego, oczywiście nie ponosząc żadnych kosztów, ale aktywowanie subskrypcji musi nastąpić w ciągu pierwszych dwóch tygodni od zaprezentowania usługi.

YouTube Premium i YouTube Music w Polsce - najważniejsze informacje

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu