YouTube

Nie tylko fani YouTube'a będą wniebowzięci - YouTube Music i YouTube Premium w Polsce!

Konrad Kozłowski
Nie tylko fani YouTube'a będą wniebowzięci - YouTube Music i YouTube Premium w Polsce!
23

Nasza cierpliwość została nagrodzona. Jednego dnia do Polski wkraczają YouTube Premium i YouTube Music - dwie nowe oferty od serwisu znanego chyba każdemu na całym świecie. YouTube bez reklam, z trybem offline oraz zupełnie nową propozycją muzyczną jest dostępny w Polsce.

Nie ośmielę się przypisać sobie choćby minimalnej zasługi w sprowadzeniu YouTube Premium i YouTube Music do Polski, ale przypomnę, że w listopadzie zeszłego pytałem o jego dostępność nad Wisłą po raz pierwszy i swoje pytanie ponowiłem kilkanaście dni temu. Odpowiedź nadeszła niezwykle szybko, bo właśnie dzisiaj 14 maja obydwie oferty YouTube wkraczają do Polski! Pod adresem youtube.com/premium macie możliwość włączyć i zarządzać subskrypcją YouTube Premium, a na music.youtube.com znajdziecie YouTube Music, gdzie możecie sprawdzić nowość i uruchomić abonament.

YouTube Premium i YouTube Music - wszystko, co musicie wiedzieć

Wraz z grupą zaproszonych dziennikarzy mieliśmy okazję poznać wszystkie szczegóły oraz ofertę jeszcze przed oficjalnym startem, a także osobiście sprawdziliśmy działanie YouTube Premium i YouTube Music. Rozmawialiśmy także z :

Aplikacja YouTube Music ma trafić do Google Play i App Store jeszcze dziś, najpóźniej jutro rano powinniście móc ją pobrać.

Zdjęcia wykonano w Trybunalska City Pub w Lublinie - dziękujemy!

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu