Motoryzacja

W Yanosiku porównacie i wykupicie ubezpieczenie. Firma zaczyna współpracę z KioskPolis

Kamil Świtalski
W Yanosiku porównacie i wykupicie ubezpieczenie. Firma zaczyna współpracę z KioskPolis
15

Jeżeli brakowało wam w Yanosiku możliwości porównywania polis — to mam dla was dobrą wiadomość. Popularna nawigacja łączy siły z KioskPolis.pl, dzięki czemu będzie można bezpośrednio w aplikacji porównać i wykupić polisę ubezpieczeniową!

Yanosika chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu kierowcy. Jedni go uwielbiają, inni... wręcz przeciwnie. Można spierać się na temat jakości czy skuteczności aplikacji, ale nie można jej odmówić grona oddanych użytkowników, którzy każdego dnia po nią sięgają. Yanosik ma już w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne, OC, AC, Assistance i NNW. Teraz firma ogłasza współpracę z KioskPolis.pl — porównywarką ubezpieczeń online, dzięki której bezpośrednio z poziomu aplikacji będzie można sprawdzić najkorzystniejsze oferty bez konieczności opuszczania programu.

Pierwszy etap przynosi ze sobą możliwość skorzystania z ofert marek takich jak Generali, mtu24 i Link 4 — ale do końca miesiąca można się tam spodziewać także Proamy i Benefi. Na tym jeszcze nie koniec — KioskPolis już teraz zapowiada, że w porównywarce dostępnej w aplikacji pojawią się także inne znane i cenione marki ubezpieczeniowe. Twórcy chwalą się, że wszyscy użytkownicy będą mogli w mniej niż minutę poznać ofertę, poznać i porównać szczegóły z nią związane, a także bez problemu sfinalizować — i wszystko to w wyjątkowo prostym i bezproblemowym procesie. Bez konieczności opuszczania aplikacji i korzystania z zewnętrznych platform czy stron WWW.

W naszych działaniach zawsze kierujemy się wygodą użytkowników. Yanosik jest znany przede wszystkim jako komunikator i nawigacja, która pomoże bezpiecznie dojechać do celu. Aplikacja jest stale wzbogacana o kolejne, przydatne zmotoryzowanym funkcje. Śmiało można więc powiedzieć, że obecnie Yanosik jest wszechstronnym asystentem kierowcy. Zależy nam więc na tym, aby aplikacja była postrzegana jako dostawca różnych usług, które wiążą się z posiadaniem samochodu. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z KioskPolis.pl - chcemy umożliwić naszym klientom wygodny wybór i zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w dowolnej chwili.

— mówi Adam Tychmanowicz, prezes zarządu Neptis S.A. — twórca aplikacji Yanosik.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu