Polska

Xiaomi Mi 8 Pro i Mi Drone Mini w Polsce. Ceny jak zwykle korzystne

Jakub Szczęsny
Xiaomi Mi 8 Pro i Mi Drone Mini w Polsce. Ceny jak zwykle korzystne
7

Już jutro do sklepów trafią dwa nowe produkty firmy Xiaomi - telefon Xiaomi Mi 8 Pro oraz Xiaomi Mi Drone Mini. Smartfon to połączenie świetnych podzespołów, a także ceny typowej dla chińskiego producenta - natomiast dron to połączenie możliwości świetnej zabawy i równie przystępnej kwoty, jaką przyjdzie nam zapłacić za tę zabawkę. A zatem - okres przedświąteczny w Polsce robi się nadzwyczaj gorący już teraz.

Dla Xiaomi rynek polski jest bardzo istotny - trafiają do nas właściwie wszystkie ważniejsze premiery tego producenta, a konsumenci nie zawodzą - zarówno średnie, najtańsze jak i "najdroższe" propozycje są nad Wisłą przyjmowane bardzo pozytywnie. Bezsprzecznie cena nie jest najważniejszym czynnikiem warunkującym sukces Xiaomi w Polsce - to także efekt naprawdę dobrej jakości oferowanych przez producenta propozycji.

Xiaomi Mi 8 Pro w Polsce. Jaka cena? Gdzie kupić?

Xiaomi Mi 8 Pro wsławił się na rynku jako jeden z niewielu na razie, który oferuje czytnik linii papilarnych zatopiony bezpośrednio w ekranie. Na pewno należy zwrócić uwagę na podwójny aparat fotograficzny z tyłu (12 MP + 12 MP z przesłoną f/1.8 oraz wielkością pojedynczego piksela na poziomie 1.4µm. Z przodu zamruga do użytkownika aparat o matrycy 20MP z technologią Super Pixel. Nie można zapomnieć o naprawdę dobrym ekranie o przekątnej 6,21 cala wyświetlającym treści w rozdzielczości FHD+ z notchem i charakteryzującym się nietypowymi proporcjami: 18,7:9. Świetna wiadomość dla fanów AMOLED-a - Xiaomi zdecydowało się na wykorzystanie go w tym telefonie, natomiast pełni radości dopełni funkcja Always On - czyli podgląd treści bez konieczności odblokowywania urządzenia.

Dla osób, które zwracają szczególną uwagę na wydajność świetną wiadomością będzie obecność Snapdragona 845 w Xiaomi Mi 8 Pro. Taktowany zegarem o częstotliwości 2,8 GHz może pochwalić się lepszą wydajnością od swojego poprzednika aż o 30 procent. Do tego - 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, bateria o pojemności 3000 mAh z funkcją Qualcomm Quick Charge 4+ oraz Face Unlock. Wartość dodana do tego sprzętu jest ogromna i aż dziw, że przyjdzie zapłacić za niego jedynie... 2599 złotych (wersja Pro Transparent Titanium, 8GB + 128 GB) w Mi Stores oraz w sklepach: Euro AGD RTV, x-kom, Neonet, MediaMarkt oraz Komputronik.

Ale to nie wszystko. Jest również... dron

Xiaomi Mi Drone Mini producent wyposażył w 4 GB pamięci wewnętrznej do przechowywania nagrań oraz zdjęć. Bateria o pjmeności 920 mAh pozwoli na 10-minutowy lot na jednym cyklu ładowania. Cena? 259 złotych - czyli typowo jak na Xiaomi. Tanio.

Xiaomi, ach Xiaomi. Poznaj produkty Chińczyków na Antyweb:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu