Xbox

Logitech w reklamie słuchawek pokazał nowy wariant Xbox Series X

Kacper Cembrowski
Logitech w reklamie słuchawek pokazał nowy wariant Xbox Series X
2

Logitech podczas prezentacji swojego nowego headsetu pokazał… nowy wariant Xboksa Series X.

W reklamie Astro A30 całą uwagę skradła konsola Microsoftu

Logitech opublikował reklamę swojego nowego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego ​​Astro A30 i w internecie jest o tym materiale wyjątkowo głośno, jednak nie ze względu na same słuchawki. Jak szybko zauważono, w pewnym momencie obok PlayStation 5 stoi… biały Xbox Series X.

Jest to o tyle istotne, że obecnie mocniejsza konsola nowej generacji od giganta z Redmond jest dostępna wyłącznie w kolorze czarnym (nie wliczając oczywiście edycji limitowanych), a jeśli chcemy białą konsolę, musimy zdecydować się na Xbox Series S.

Nadchodzi biały Xbox Series X?

Microsoft wcześniej wielokrotnie dawał klientom możliwość wyboru i udostępniał konsole zarówno w czarnej, jak i białej wersji kolorystycznej. Xbox 360 zadebiutował się w białej kolorystyce, jednak kilka lat później w sklepach pojawiła się czarna wersja. Xbox One w dniu premiery był dostępny w czarnej wersji kolorystycznej, jednak wraz z Xboksem One S, pojawiła się biała alternatywa. Jako, że od startu nowej generacji minęły już niemal dwa lata, wprowadzenie nowego wariantu miałoby jak najbardziej sens i byłoby z pewnością mile widziane przez sporą część graczy.

Źródło: YouTube @astrogaming

Nie można wykluczyć opcji, że konsola została przygotowana specjalnie pod reklamę Logitech - na regale z białym Xboksem dominują jasne kolory. Możliwe jednak, że jest to cicha zapowiedź nadchodzącego sprzętu Microsoftu - pytanie tylko, czy celowe, czy przypadkowe.

Niedawno dostaliśmy inną wskazówkę wskazującą na białego Xboksa

Na początku tego miesiąca Microsoft zaprezentował kontroler Xbox Elite 2 w nowej, białej wersji kolorystycznej, wraz z zapowiedzią, że pady dla profesjonalistów wkrótce pojawią się w Xbox Design Lab. Biały kontroler mógł już sugerować prace nad białym XSX.

Źródło: Microsoft

Całość ma o tyle sens, że inne wiodące konsole na rynku - czyli PlayStation 5 i Nintendo Switch OLED - są dostępne w kolorze białym. Z tego względu decyzja o wprowadzeniu nowego wariantu XSX nie byłaby żadnym zaskoczeniem - lecz z pewnością miłą nowością.

Źródło: YouTube @astrogaming

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news