Xbox

Profesjonalne granie w stylu. Pady Elite 2 pojawią się w Xbox Design Lab

Kacper Cembrowski
Profesjonalne granie w stylu. Pady Elite 2 pojawią się w Xbox Design Lab
1

Profesjonalni gracze niedługo będą mogli całkowicie pokazać swój styl przy pomocy customowego Xbox Elite 2!

Cisza przed burzą. Microsoft zapowiedział nowy kolor kontrolera, ale to dopiero początek

Microsoft oficjalnie zaprezentował dzisiaj Xbox Elite 2 w nowej, białej wersji kolorystycznej. Kontroler w tej wersji został wyceniony na 599 zł i zawiera wszystkie udogodnienia takie jak bumpery o regulowanym napięciu, gumowane uchwyty boczne czy możliwość dostosowania nacisku spustów RT i LT. Ponadto posiada funkcję mapowania przycisków za pomocą aplikacji Xbox Accessories, a także spory akumulator, który pozwoli nam nie martwić się ładowarką przez wiele godzin. Co jednak istotne, pad ten nie zawiera dodatkowych przystawek.

Elite Series 2 w kolorze czarnym kosztuje nieco więcej, bo 749 zł, lecz posiada wszystkie funkcje kontrolera Elite wraz z wymiennymi komponentami, które można dopasować do indywidualnego stylu gry. Dodatkowo w zestawie znajdziemy etui i stacją dokującą. Jeśli będziemy zainteresowani kupnem pełnego zestaw wymiennych komponentów do pada w białej wersji, będzie dostępny w sprzedaży oddzielnie w cenie 269 zł.

Kontrolery Elite 2 w Xbox Design Lab!

Co jednak jeszcze ciekawsze, później w tym roku do Xbox Design Lab trafią wspomniane Xbox Elite 2. Dzięki temu profesjonalne pady będą dla nas w pełni dostępne do customizacji - a to oznacza, że najdroższe kontrolery do konsoli giganta z Redmond będą mogły wyglądać dokładnie tak, jak chcemy.

Microsoft nie ujawnił co prawda jeszcze wszystkich opcji kolorystycznych, które będą dostępne dla Xbox Elite 2 w Design Lab, ale na sto procent będziemy mieli do dyspozycji barwy fioletowe, różowe, białe, czerwone, niebieskie, pomarańczowe i zielone. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na oficjalną datę premiery i tworzyć projekty swoich wymarzonych profesjonalnych padów.

Źródło: Informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news