Xbox

Coraz lepszy ten Xbox Game Pass. Takie gry to rarytas

Jakub Szczęsny
Coraz lepszy ten Xbox Game Pass. Takie gry to rarytas
1

Xbox Game Pass to jedna z ciekawszych usług w środowisku gier konsolowych. Microsoft udanie wprowadził "Netfliksa dla gier" - co jakiś czas do subskrypcji dodawane są nowe tytuły (niektóre stamtąd niestety wylatują): tym razem znalazło się również coś dla mnie.

Zdecydowanie najciekawszym punktem wśród nowo dodanych do Xbox Game Pass gier jest Wolfenstein II: The New Colossus. Według mnie, to jedna z lepszych gier wydanych w 2017 roku. Strzelanie do nazistów nigdy nie było według mnie przyjemniejsze. Nieco rozczarowuje bardzo słaby końcowy boss, ale... nie będę Wam spoilował, jeżeli jeszcze nie graliście. Generalnie, gra daje mnóstwo frajdy i warto w nią zagrać.

Co jeszcze nowego będzie można znaleźć w Xbox Game Pass?

  • Wargroove
  • Surviving Mars
  • Tacoma
  • Black Desert
  • For The King
  • The Surge

Wszystkie wymienione gry zostaną dodane do usługi Xbox Game Pass już drugiego maja - jeżeli nie jesteście jeszcze subskrybentami, a chcecie skorzystać z oferty głównie dla wymienionych tytułów, poczekajcie dwa dni. Osoby, które nigdy nie korzystały z Xbox Game Pass mogą skorzystać z krótkiego okresu próbnego, po którym będą mogli przedłużyć subskrypcję lub anulować ją.

Oprócz Game Pass oraz Xbox Live Gold (które są na razie dostępne oddzielnie), Microsoft w późniejszym okresie tego roku wprowadzi również Xbox Ultimate, który będzie łączył w sobie Xbox Live Gold z Game Passem. Cena kolektywnego pakietu ma być odrobinę korzystniejsza niż kupowanie obydwu subskrypcji oddzielnie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu