Gry

Games With Gold w maju. Gry na Xbox One i Xbox 360

Piotr Kurek
Games With Gold w maju. Gry na Xbox One i Xbox 360
3

Microsoft zaprezentował gry, które w ramach usługi Xbox Live Games With Gold zagrają gracze w maju i na początku czerwca.

Majówka tuż tuż, a Microsoft czekał niemal do ostatniej chwili, by zaprezentować gry, w jakie zagramy za kilka dni w ramach usługi Xbox Live Games With Gold. Niestety ten miesiąc nie zapowiada się specjalnie emocjonująco. Po mocnym kwietniu, w którym do zgarnięcia były takie pozycje jak: The Technomancer, STAR WARS: Battlefront II, czy Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2, dostaniemy pozycje z mniejszej półki — nie oznacza to wcale, że będą to bardzo słabe gry.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Od 1 do 31 maja posiadacze konsoli Xbox One będą mieli okazję dodać do swojej biblioteki Marooners. To mieszanka zabawnych gier imprezowych, w której rozgrywka polega na ciągłym przeskakiwaniu między różnymi grami. Marooners pozwala na zabawę w kilka osób na jednej konsoli lub online — z przyjaciółmi i obcymi. Od 16 maja do 15 czerwca na graczy czeka The Golf Club 2019 featuring PGA TOUR. To tegoroczna edycja symulatora golfa z  trybem PGA TOUR Career, w której odwiedzą znane pola golfowe i wezmą udział w licencjonowanych wydarzeniach związanych z PGA TOUR.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Dla graczy posiadających konsole poprzedniej generacji Xbox 360 Microsoft również przygotował dwie gry. Od 1 do 15 maja będzie to Earth Defense Force: Insect Armageddon — druga część strzelanki z perspektywy trzeciej osoby, w której gracz musi obronić Ziemię przed atakiem kosmitów, chcących zniszczyć ludzkość. Od 16 do 31 maja dostępne będzie Comic Jumper. To wydana w 2010 r. produkcja studia Twisted Pixel Games. Zręcznościówka 2,5D z komiksowymi bohaterami przemierzającymi strony kolejnych komiksów z różnych uniwersów — czasy współczesne, lata 50-te, fantasty, czy manga. Gry dostępne na Xbox 360 uruchomicie także na konsolach Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu