Świat

Wywiad z Kevinem Rose czyli trochę o Diggu, Revision3 i pownce

Grzegorz Marczak
Wywiad z Kevinem Rose czyli trochę o Diggu, Revision3 i pownce
2

Podczas konferencji The Next Web Conference 2008 Kevi Rose udzielił ciekawego wywiadu - prowadzącym rozmowę był Scott Rafer (twórca Mybloglog). Podczas wywiadu Kevin opowiadał o pracy przy Digg.com. Dowiadujemy się, że przy diggu pracuje w tej chwili 55 osób a już niedługo użytkownicy doczeka...

Podczas konferencji The Next Web Conference 2008 Kevi Rose udzielił ciekawego wywiadu - prowadzącym rozmowę był Scott Rafer (twórca Mybloglog).

Podczas wywiadu Kevin opowiadał o pracy przy Digg.com. Dowiadujemy się, że przy diggu pracuje w tej chwili 55 osób a już niedługo użytkownicy doczekają się zapowiadanej od dawna funkcjonalności sugerującej ciekawe newsy.

Przy okazji wprowadzenia nowej funkcjonalności Digg chce rozwiązać problem z sekcją Upcoming gdzie chwilami ilość newsów sięga 50 tysięcy co sprawia (system ma sugerować wiadomości również z tej sekcji), że nie możliwe jest przejrzenie ich i znalezienie czegoś ciekawego.

Kevin opowiada również o Revision3 oraz o tym czy jest pownce. Nnaprawdę ciekawy i treściwy wywiad który polecam obejrzeć:Scott Rafer interview Kevin Rose (Digg.com) from Boris Veldhuijzen van Zanten on Vimeo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

diggkevin rose