Off topic

Windows 7 zaczyna straszyć w internecie.

Grzegorz Marczak
Windows 7 zaczyna straszyć w internecie.
32

Nowy windows (o roboczej nazwie Windows 7) nadchodzi - a właściwie ma pojawić się w 2010 roku ale już różnego rodzaju informacje krążą po internecie. Muszę przyznać, że trochę przeraża mnie moje zacofanie jeśli chodzi o system operacyjny ponieważ cały czas w domu pracuje na startym poczciwym...Nowy windows (o roboczej nazwie Windows 7) nadchodzi - a właściwie ma pojawić się w 2010 roku ale już różnego rodzaju informacje krążą po internecie. Muszę przyznać, że trochę przeraża mnie moje zacofanie jeśli chodzi o system operacyjny ponieważ cały czas w domu pracuje na startym poczciwym Windows XP, linux mnie przeraża a system od Apple na razie fascynuje (to znaczy pogląd na jego temat wyrabiam sobie na razie na bazie obrazków i animacji).

Zastanawiam się czego przeciętny użytkownik komputera (czyli Ja), mógłby oczekiwać od nowej wersji systemu operacyjnego.

Oprócz technicznych aspektów i popraw jakichś mankamentów osobiście chciałbym móc lepiej zintegrować mój system operacyjny z internetem.

Chciałbym aby system był na tyle inteligenty, że na przykład "my pictures" to byłby zbór wcześniej zsynchronizowanych obrazków z Flickr.com, a "my documents" zgrywały by się z google docs. (oczywiście to tylko przykłady bo wiemy jak MS pomaga integrować się z produktami konkurencyjnymi)

Powyższe moje przykładowe potrzeby i oczekiwania są związane z chwilą teraźniejszą - jak będą wyglądały w 2010 roku tego nie wiem i obawiam się, że Microsoft tego też nie zgadnie.

Wprawdzie do 2010 roku jeszcze jest trochę czasu ale jak widać system już powstaje - mam tylko nadzieje, że MS nie będzie próbował nagiąć rzeczywistości w 2010 roku do tego co wymyślił w 2008.

Ps. Coraz poważniej myślę o drobnej rewolucji i zamianie poczciwego XP na konkurencyjny system operacyjny.


Podobno obrazki te przedstawiają starą koncepcję Windows 7


Powyższe obrazki pochodzą z crunchgear - tam znajdziecie ich dużo więcej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu