Polska

Ponad 10 tysięcy przecenionych ebooków z okazji 6. urodzin Ebookpoint.pl

Konrad Kozłowski
Ponad 10 tysięcy przecenionych ebooków z okazji 6. urodzin Ebookpoint.pl
6

Ebookpoint.pl świętuje 6. urodziny. Z tej okazji zorganizowano dwudniową wyprzedaż ebooków, których naliczyć można ponad 10 tysięcy oraz ponad 500 audiobooków.

10 tysięcy ebooków na wyprzedaży

Ebookpoint.pl będzie celebrować swoje 6. urodziny tylko dziś i jutro. W tych dniach - piątek i sobota - będziemy mogli przebierać spośród ponad 10 tysięcy ebooków, których ceny rozpoczynają się od 6,90 zł, a kończą na 19,90 zł. W tym przedziale są jeszcze dwie półki cenowe - 9,90 zł i 14,90 zł. Wśród przecenionych tytułów nie brakuje starszych i nowszych pozycji. Na plus zaliczyć można szeroki zakres tematyczny ebooków po rabacie - śmiem twierdzić, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.Ja planuję wyposażyć się w kolekcję powieści Agaty Christie o detektywie Herkulesie Poirocie (cena w większości to 9,90 zł).

Ponad 500 przecenionych audiobooków

Dla fanów audiobooków też mam dobre wieści. Niższa cena pojawiła się przy 519 tytułów, a na liście nie zabrakło doskonale rozpoznawalnych pozycji. Pełną listę znajdziecie w pliku *.xls przygotowanym przez Ebookpoint - to najszybszy i najwygodniejszy sposób na przeszukiwanie promocyjnej oferty. Jeśli chcecie ją po prostu przejrzeć, to odsyłam do strony księgarni.

Ebookpoint organizuje też konkurs z okazji swoich 6. urodzin. Do wygrania są czytniki ebooków. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu