Smartfony

Wyniki konkursu, w którym do wygrania był myPhone Hammer AXE PRO

Paweł Winiarski
Wyniki konkursu, w którym do wygrania był myPhone Hammer AXE PRO
10

Nie było łatwo, ale wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu, w którym do wygrania był odporny na upadki i inne przykre dla użytkownika sytuacje nowy telefon z serii myPhone Hammer, czyli AXE PRO.

W ubiegły poniedziałek na łamach Antyweb pojawił się zorganizowany wraz z firmą myPhone konkurs, w którym mogliście wygrać nowy telefon z serii Hammer, czyli AXE PRO. Zadanie konkursowe było z pozoru łatwe, ale doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wcale nie jest prosto przedstawić na zdjęciu fajny, niecodzienny i niebanalny sposób na ochronę telefonu.

W jaki sposób zabezpieczacie swoje smartfony? Folie, etui, futerały – to standard. Ale może macie jakieś inne oryginalniejsze pomysły na uchronienie telefonu przed upadkami lub niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi?

Lubię przeglądać odpowiedzi konkursowe na Antywebie, nigdy nie zdarzyło się bowiem by nasi czytelnicy zawiedli. Nie inaczej było i tym razem - problem jest zawsze tylko jeden, jak wyłonić zwycięzcę, skoro pojawia się masa fajnych prac?

Po wielu rozmowach uznaliśmy, że zwycięzcą zostaje Miłosz, który stwierdził, cytuję „Nie ma plagi egipskiej na "TEGO" Faraona”.

Takie ochronne „etui” nie jest może najwygodniejsze, i pewnie rozmowa z książką przy uchu trochę obciąży rękę - ale trudno dyskutować o poziomie ochrony telefonu. W końcu na pewno nie raz i nie dwa widzieliście filmy, w których książka zatrzymała kulę - a skoro tak, to ochroni też przecież telefon. Miłosz, telefon myPhone Hammer AXE PRO trafi do Ciebie. Świetny pomysł, fajne wykonanie i zdjęcia, choć oczywiście nie polecamy niszczenia książek.

Miłosz, sprawdź maila spiętego z kontem Disqus, z którego pisałeś komentarz konkursowy.

Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy, a zwycięzcy oczywiście bardzo gratulujemy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

myphone