Smartfony

Smartfon dla fanów Gwiezdnych Wojen? Sharp właśnie takiego stworzył

Paweł Winiarski
2

Kolejna odsłona Gwiezdnych Wojen już niedługo w kinach i od przynajmniej roku widać, że wiele firm produkujących sprzęt chce się pod tę nową falę uwielbienia dla gwiezdnego uniwersum podłączyć. Jedną z nich jest Sharp i trochę żałuję, że ich produkt nie opuści granic Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jeśli mieszkacie w Japonii i uwielbiacie Gwiezdne Wojny, nowy produkt Sharpa może być dokładnie tym (an)droidem, którego szukacie. Ekran 5,3 cala 1080p, Snapdragon 820, 3 GB pamięci RAM, 32 GB (plus obsługa kart pamięci), 22,6 megapikselowy tylny aparat i norma IP58. Ale to nie specyfikacja jest tu najważniejsza.

Smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach wizualnych - odpowiedniej dla Jasnej i dla Ciemnej Strony Mocy. Do tego dochodzi system Android dostosowany właśnie dla fana SW - aktywna tapeta z myśliwcami, specjalne aplikacje, dźwięki, emoji i zainstalowana karcianka ze świata Gwiezdnych Wojen. Jako bonus klienci dostaną specjalną darmową aplikację, za pomocą której będą mogli oglądać Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy do oporu aż do 1 grudnia 2019 roku. Brzmi jak naprawdę fajny produkt - jest tylko jedno „ale”. Będzie dostępny jedynie w Japonii. Sprzęt w 360 stopniach możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Jaki koszt? około 865 dolarów i będzie dostępny już od 2 grudnia. Z importem bym nie ryzykował, chociażby dlatego, że może nie być w pełni funkcjonalny w naszym kraju, w dodatku wspomniana aplikacja z filmem ma blokadę regionalną.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

japoniaSharp