Smartfony

Mamy dla Was konkurs! Do wygrania wzmocniony smartfon Hammer AXE PRO

Paweł Winiarski
69

Macie dość zbitych szybek, czy zniszczonej obudowy smartfona? A może nie lubicie wciskać telefonu w etui i naklejać na ekran folii ochronnej? To dobrze się składa, ruszamy bowiem z konkursem, w którym do wygrania jest nowy pancerny telefon firmy myPhone - Hammer AXE PRO.

Hammer AXE PRO to nowa propozycja pancernego telefonu od firmy myPhone. Pisaliśmy o nim na łamach Antyweba zaraz po prezentacji nowych modeli z serii Hammer, na naszym kanale pojawiły się też pierwsze wrażenia, w których AXE PRO był jednym z bohaterów.

Choć telefon przeznaczony jest przede wszystkim dla osób pracujących w cięższych warunkach (cieszy się popularnością chociażby na wszelkiej maści budowach), to może być fajnym rozwiązaniem dla osób, które nagminnie niszczą swoje smartfony. Mój egzemplarz testowy zaliczył już kilka konkretnych upadków (nie będę ściemniał, że przypadkowych) i póki co trzyma się świetnie, a jestem pewien, że zwykły smartfon w podobnej sytuacji miałby już zbity ekran lub nieźle uszkodzoną obudowę. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wytrzymałości sprzętów z rodziny Hammer, przypomnę tylko materiał Kuby, w którym ten potraktował poprzednią odsłonę Hammera AXE kołami samochodu, zamroził i grał nim w piłkę.

Ale do rzeczy...

Wraz z firmą myPhone przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać nowego "pancerniaka" z serii wzmocnionych telefonów - Hammer AXE PRO. Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale będziecie musieli wykazać się w nim pomysłowością - co mam nadzieję sprawi, że dobrze bawić będziemy się wszyscy. W komentarzu pod wpisem konkursowym musicie umieścić zdjęcie (może być z krótkim opisem, może być bez), które odpowie na pytanie:

"W jaki sposób zabezpieczacie swoje smartfony? Folie, etui, futerały - to standard. Ale może macie jakieś inne oryginalniejsze pomysły na uchronienie telefonu przed upadkami lub niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi?"

Może być na poważnie, może być humorystycznie - autor zdjęcia, który nas zaskoczy albo zaintryguje otrzyma telefon Hammer AXE PRO, którego zabezpieczać niczym już nie trzeba - przeżyje prawie wszystko. Oczywiście mówię tu o rozsądnych testach, a nie rozjeżdżaniu telefonu czołgiem:). Telefon do wygrania jest jeden, wybierzemy więc jednego zwycięzcę. Pamiętajcie, by wpisywać komentarze z zarejestrowanego w Disqusie konta, w ten sposób będziemy mogli skontaktować się ze zwycięzcami dzięki widocznemu tam mailowi.

Powodzenia!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 05.12.2016.
  2. Nagrodą w konkursie jest smartfon Hammer AXE PRO.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o., sponsorem nagrody jest firma myPhone.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do niedzieli, 11.12.2016 (do północy) na zamieszczenie w komentarzu pod wpisem konkursowym zdjęcia, na którym zostanie zaprezentowany Wasz sposób na zabezpieczenie smartfona przed upadkiem lub niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Może być na poważnie, może być humorystycznie.
  5. Nagroda trafi do twórcy najciekawszego/najfajniejszego zdjęcia.
  6. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  7. Zwycięzcę wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  8. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12.12.2016.
  9. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy myPhone i Antyweb.
  10. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@antyweb.pl) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

myphone