Sprzęt

Komputronik wprowadza subskrypcje na sprzęt. W ofercie iPhone i MacBooki

Grzegorz Ułan
Komputronik wprowadza subskrypcje na sprzęt. W ofercie iPhone i MacBooki
14

Komputronik poinformował dziś o wprowadzeniu do oferty subskrypcji za sprzęt. To znany już model wynajmowania w miejsce kupna różnego rodzaju sprzętów.

Oferta Komputronik na wynajem sprzętu promowana jest hasłem - Płać tylko za korzystanie, nie za wartość sprzętu!. Zasady oferty są proste, możemy z niej skorzystać wypełniając specjalny formularz na stronie Komputronik lub udając się do wybranego salonu tej sieci.

Subskrypcja Komputronik skierowana jest przede wszystkim do osób, które zawsze chcą być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki tej usłudze co dwanaście miesięcy możemy wymieniać np. smartfon na nowy i cieszyć się najlepszymi osiągnięciami technologicznymi. Największym atutem Subskrypcji Komputronik jest to, że podczas trwania umowy płacimy tylko i wyłącznie za korzystanie ze sprzętu, a nie jego realną wartość.


W ofercie subskrypcji Komputronik dostępne są takie sprzęty jak smartfony, laptopy, tablety, komputery stacjonarne i smartwatche, a przykładowe ceny ich wynajmu prezentują się następująco:

  • Apple iPhone 14 - od 215 zł miesięcznie
  • Samsung Galaxy S22 - od 194 zł miesięcznie
  • Apple MacBook Air 13.6'' - od 379 zł miesięcznie
  • ASUS TUF Gaming A15 - od 195 zł miesięcznie
  • Apple iPhone 14 Pro - od 271 zł miesięcznie
  • Samsung Galaxy Z Fold 4 - od 344 zł miesięcznie

Umowę podpisujemy na 12 miesięcy, tak więc za wynajem najtańszej wersji iPhone 14 zapłacimy łącznie 2 580,00 zł. Po roku zdajemy sprzęt i możemy w ten sam sposób wynająć sobie kolejną nowszą wersję iPhone 15. Umowa obejmuje gwarancję producenta oraz posiada podstawowy pakiet ochronny SafeUp. Za dodatkową opłatą można skorzystać z rozszerzonej ochrony sprzętu SafeUp+. Listę wszystkich urządzeń objętych subskrypcją wraz z ich cenami, możecie znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: Komputronik.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news