Felietony

Wymyślisz dobre hasło na koszulkę Wellcommerce i profesjonalny plecak Lowepro jest twój!

Grzegorz Marczak
Wymyślisz dobre hasło na koszulkę Wellcommerce i profesjonalny plecak Lowepro jest twój!
147

Zanim opowiem wam o wyzwaniu i konkursie dwa słowa wprowadzenia. Znacie wellcommerce.pl? To relatywnie nowa usługa związana z tworzeniem sklepów internetowych, na własne potrzeby z możliwością konfiguracji wszystkiego co jest tylko możliwe itp. Cechami charakterystycznymi dla platformy Well...

Zanim opowiem wam o wyzwaniu i konkursie dwa słowa wprowadzenia. Znacie wellcommerce.pl? To relatywnie nowa usługa związana z tworzeniem sklepów internetowych, na własne potrzeby z możliwością konfiguracji wszystkiego co jest tylko możliwe itp.

Cechami charakterystycznymi dla platformy Wellcommerce jest na przykład możliwość przejścia na OpenSourcową platformę lub na wersję dedykowaną (pisałem wcześniej na Antyweb o tym, że Divante przejęło OpenSourcowy projekt ecommerce), zintegrowane płatności i usługi kurierskie czy opracowane przez speców od użyteczności szablony - nie wspominając o pełnej kontroli nad wyglądem sklepu. Generalnie ludzie z Divante siedzą tak długo w e-commerce, że można mieć pełen zaufanie iż platforma oferuje sklepy zrobione zgodnie ze sztuką.

Piszę o tym dlatego, że konkurs związany jest z Wellcommerce. Waszym zadaniem jest wymyślenie fajnego sloganu/hasła związanego z e-commerce. Hasło to przyozdobi firmowe koszulki Wellcommerce, które będą przygotowane przez koszulkowo.com. Chodzi o coś z jajem, coś co będzie zapamiętywalne, z potencjałem na mem. Zresztą przykładów na tego typu hasła na koszulkowo.pl jest dość sporo. Jeśli więc chcecie wygrać główną nagrodę wystarczy uruchomić kreatywność i zabawić się w copywritera.

Zabawę zaczynamy już teraz w komentarzach. Pamiętajcie tylko proszę, że koszulka ma ograniczoną powierzchnie a hasło musi się zmieścić i być dobrze widoczne.

Nagroda jest naprawdę zacna bo jest nią markowa torba/plecak firmy Lowepro (bardzo dobrej jakości produkty). Na dodatek zwycięzca będzie mógł sam wybrać sobie konkretny model który go interesuje. Może więc to być torba czy plecak na laptopa, sprzęt foto albo jedno i drugie.

Oto oficjalny regulamin zabawy.

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 23.01.2013
2. Nagrodą w konkursie produkt firmy Lowepro o wartości do 600 PLN (produkt dostępny w Polsce)
3. Sponsorem nagrody jest WellCommerce a partnerem koszulkowo.com
4. Sponsor nagrody uiści odpowiedni podatek, związany z nagrodą.
5. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do 03.02.2013 na wymyślenie ciekawego hasła związanego z e-commerce, które będzie później wydrukowane na koszulce.
6. Zgłoszenia prosimy umieszczać w komentarzu do tego wpisu
7. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
8. Zwycięzcę wybieram osobiście razem ze sponsorem nagrody. Jeśli chodzi o kryteria to liczy się kreatywność i oczywiście dobry pomysł, może być na poważnie lub z jajem - ważne aby hasło było łatwe do zapamiętania i kojarzyło się z e-commerce
9. Zwycięzca zostanie ogłoszony 06.02.2013
10. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy WellCommerce nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagród.
11. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurse-commercesprzedaż