Ciekawe strony

Planujesz jakiś weekendowy wylot za granicę? Znajdź najtańsze połączenie w obie strony na Weekendflights

Grzegorz Ułan
Planujesz jakiś weekendowy wylot za granicę? Znajdź najtańsze połączenie w obie strony na Weekendflights
17

Mamy w sieci mnóstwo serwisów, gdzie możemy wyszukiwać tanie loty, twórcy Weekendflights poszli więc trochę w inną stronę, bardziej wyspecjalizowaną i przygotowali narzędzie do wyszukiwania tanich lotów w weekendy.

Wyszukiwanie jest w pełni automatyczne, wystarczy podać miasto wylotu i przylotu, a systemy przeszuka dostępne połączenia w tę i z powrotem wraz z jego ceną.

Jak szukać tanich lotów - wszystko co musisz wiedzieć

W wynikach wyszukiwania mamy więc później jak na dłoni w przejrzystym kalendarzu wyświetlone, w który weekend w przeciągu najbliższych miesięcy będziemy mogli najtaniej polecieć do wybranego miejsca na ziemi. Domyślnie zaznaczony jest weekend trwając od piątku do niedzieli, ale później ręcznie można go skorygować i ponowić wyszukiwania według naszych własnych kryteriów.

Po wybraniu najtańszego przelotu przenoszeni jesteśmy na stronę rezerwacji Kiwi.com. W serwisie Trustpilot mają średnią ocen 7,8 na prawie 21 tysięcy unikalnych opinii, więc raczej nie napotkacie problemów przy rezerwacji.

Wybrałem połączenie do Paryża, w tę i z powrotem najtaniej wyszło w trzeci weekend stycznia, gdzie zapłaciłbym 43 dolary, czyli nieco ponad 150 zł w obie strony.

Tak więc jeśli planujecie w najbliższym czasie jakiś taki wypad do miejsca, które chcecie odwiedzić niezależnie jaki to będzie termin, Weekendflights świetnie się sprawdzi. Jak wspominałem weekend możecie sobie zmodyfikować i wybrać na przykład, iż początek zaczyna się w sobotę, a powrót ustawić na następny dzień.

Polecam też poradnik Kamila i listę jego narzędzi do wyszukiwania tanich lotów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu