Ciekawe strony

Dawno nie widziałem tak ładnego kreatora CV online. Za darmo, bez zakładania kont

Grzegorz Ułan
Dawno nie widziałem tak ładnego kreatora CV online. Za darmo, bez zakładania kont
30

Z pewnością większość z Was w swoim życiu sporządziła już wiele CV, albo według własnych szablonów albo korzystając z dostępnych kreatorów. Na jeden z nich trafiłem dzisiaj na ProductHunt, od razu przypadł mi do gustu myślę, że i Wam się spodoba.

Nie trzeba przede wszystkim zakładać żadnego konta, choć w pewnym okolicznościach byłoby to przydatne. Na przykład w sytuacji jakbyśmy zapomnieli czegoś dodać, a stronę byśmy już zamknęli lub jeśli chcielibyśmy wrócić do naszego projektu w przyszłości i dodać nowe doświadczenia.

Od razu po uruchomieniu strony ResumeMaker.Online możemy zacząć wypełniać nasze CV. Warto oczywiście dostosować wcześniej sobie fonty, rozmiar i kolor tekstu czy rozmiar papieru, korzystając z wygodnego panelu narzędziowego w górnej części serwisu.

Możemy dowolnie dodawać sobie sekcje w kategorii doświadczenia zawodowego, skończonych szkół czy odbytych szkoleń, a każdą pozycję opatrzyć swoim opisem. Nazwy sekcji możemy zmieniać, zastępując ją polskimi tytułami (są polskie czcionki, nie ma żadnych „krzaków”).

Jedyne opcje, których nazwy na polską nie możemy zmienić, to te po lewej stronie z danymi osobowymi, ale to chyba nie jest aktualnie zbyt duży problem, ewentualnie w ustawieniach można tę sekcję całkowicie wyłączyć. Również w opcjach możemy dodać dodatkowe sekcje związane z naszym doświadczeniem i znajomością, czy to języków obcych czy programowania i przedstawić poziom tej znajomości w formie graficznej.

Na koniec możemy podejrzeć nasze dzieło na podstronie imitującej kartkę papieru z naszym CV, gdzie możemy obejrzeć je sobie z każdej strony, a jak wszystko jest w porządku pobrać w formie pliku pdf na dysk naszego komputera.

Całość wygląda świetnie - jest ładnie i przejrzyście, bez zbędnych wodotrysków, a efekt końcowy robi wrażenie czystego, prostego i schludnie wyglądającego CV.

Źródło: ProductHunt/ResumeMaker.Online.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu