Artykuł sponsorowany

Wygoda i bezpieczeństwo - smart home z Tapo od TP-Link

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
13

Do czego mogą służyć rozwiązania smart w każdym domu? Na przykładzie oferty Tapo od TP-Link przyglądamy się temu, jak można podnieść wygodę i poprawić bezpieczeństwo dzięki inteligentnym rozwiązaniom.

Zdalne sterowanie światłami, czujnik ruchu, czujnik otwierania drzwi i okien czy smart gniazdko to tylko kilka rozwiązań, na które można liczyć dzięki rozbudowanej ofercie Tapo. Dzięki nim możemy krok po kroku, bezinwazyjnie i kontrolując wydatki rozbudowywać nasz system smart home o kolejne elementy i podnosić komfort oraz bezpieczeństwo w naszym domu.

Dodawanie kolejnych elementów, konfiguracja i sterowanie odbywa się wewnątrz jednej aplikacji w języku polskim, a system posiada też opcję integracji z asystentami głosowymi, dzięki czemu możemy później jednym czy dwoma słowami sterować inteligentnym domem. Aplikacja podpowiada, w jaki sposób można wykorzystać posiadane akcesoria i oferuje konkretne scenariusze użycia, jeśli nie mielibyśmy pomysłu na to, w którym kierunku chcielibyśmy rozwinąć naszą domową infrastrukturę.

O wspomnianych akcesoriach, a także o tym jak mogą wspólnie działać w ramach jednego ekosystemu usłyszycie więcej w naszym wideo - możecie je obejrzeć na górze wpisu. Miłego oglądania!

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu