Podcast Antyweb Po Godzinach

Samsung i Apple nareszcie razem. Takiego sojuszu w życiu się nie spodziewałem

Konrad Kozłowski
Samsung i Apple nareszcie razem. Takiego sojuszu w życiu się nie spodziewałem
24

Sądzono, że do tego nigdy nie dojdzie, a tymczasem Apple ściśle współpracuje z Samsungiem. Przyglądamy się tym działaniom i szczegółowo omawiamy sytuację 4K w Polsce i na świecie. Serwisy VOD, płytyt 4K Ultra HD Blu-ray i telewizja - czy i co można oglądać w 4K?

Apple TV na telewizorach Samsunga

Gdy rozpoczynałem gromadzić swoją cyfrową kolekcję filmów w sklepie iTunes, nigdy nie przypuszczałem, że doczekam się chwili, w której Apple TV zawita na innych urządzeniach niż te od firmy z Cupertino. Sytuacja zmienia się diametralnie - wielu producentów zapowiedziało wprowadzenie kompatybilności swoich telewizorów z AirPlay 2 (odpowiednik Chromecasta), a na tegorocznych i zeszłorocznych telewizorach Samsunga pojawia się nawet aplikacja. W niej możemy przeglądać zasoby iTunes, kupować i wypożyczać filmy oraz oczywiście oglądać w rozdzielczości 4K i HDR. Telewizor z taką aplikacją już u nas zagościł, więc czas na pierwsze wrażenia oraz...

Polecamy: iTunes na telewizorach Samsunga! Z takimi partnerami mogą nie mieć konkurencji na polskim rynku

Wszystko o 4K (w Polsce)

...dokładne omówienie tego, jak to się wszystko zaczęło z tym 4K, a także na co mogą liczyć widzowie w naszym kraju, którzy mają ochotę zobaczyć coś w 4K. Do wyboru są przecież serwisy VOD, sklepy i wypożyczalnie, a także płyty 4K Ultra HD Blu-ray oraz telewizja. Jest w czym przebierać, ale wciąż mamy czego pozazdrościć mieszkańcom innych krajów i między innymi o tym również rozmawiali Konrad Kozłowski z Antyweb (to ja!) i Damian Marusiak z PurePC.pl, który ponownie gości w podcaście Antyweb Po Godzinach.

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu