Podcast Antyweb Po Godzinach

Pojechali do USA śladami seriali - takiego projektu nie było na polskim YouTube

Konrad Kozłowski
Pojechali do USA śladami seriali - takiego projektu nie było na polskim YouTube
13

Niezależnie od tego, czy oglądacie seriale, czy nie, to możliwość odwiedzenia magicznych miejsc, które zagrały w najgłośniejszych tytułach jest świetnym przeżyciem. Nie każdy z nas ma możliwość ruszyć śladami seriali po USA, dlatego zrobili to Kaja i Janusz z kanału jakbyniepaczeć, by je nagrać i nam później to wszystko pokazać.

Kaja i Janusz odpowiadają za kanał jakbyniepaczeć. Jego główną tematyką są seriale - polskie i zagraniczne - dlatego możecie tam znaleźć recenzje, zestawienia, rankingi i wiele więcej. Ale, jak sami mówią, nie mogli już usiedzieć w domu na kanapie, dlatego ruszyli "Śladami seriali" - taki nosi tytuł ich projekt. Wybrali najciekawsze miejsca, które mogliśmy oglądać na ekranie telewizora i wybrali się tam, by je nam zaprezentować z zupełnie innej, codziennej chciałoby się rzec, perspektywy. Mailowałem z nimi w lipcu tego roku, gdy byli w USA , więc jeśli macie zaległości, to zapraszam do nadrobienia krótkiego wywiadu, który wtedy opublikowałem. Kaja z Januszem nadawali z USA na Instagramie oraz YouTubie, bo oprócz pracy na głównymi odcinkami, udało im się także vlogować na bieżąco z wielu miejsc, które odwiedzali.

Plan zakładał nagranie 6 odcinków i ich premiera na jesieni. Trzy z nich są już opublikowane: jeśli kojarzycie takie marki jak "Big Little Lies", czyli "Wielkie kłamstewka" i "Westworld" stacji HBO oraz "House of Cards" od Netfliksa, to będziecie w siódmym niebie. Pozostałych materiał powinny zachęcić do seansu. Nie wydaje mi się, by wcześniej ktokolwiek z polskiego YouTube podjął się takiego przedsięwzięcia, a efekty spędzonych 2,5 miesiąca w Stanach Zjednoczonych robią niemałe wrażenie. W związku z tym, to właśnie Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński są gośćmi najnowszego odcinka podcastu Antyweb Po Godzinach, w którym opowiadają o kulisach całego wyjazdu, jego organizacji, ale nie zabrakło też smacznych ciekawostek z lokalizacji, które odwiedzali.

Wkrótce premiera odcinka dotyczącego serialu "Stranger Things", który ma być najdłuższym z dotychczas opublikowanych, a to oznacza, że przez ponad pół godziny będziemy zwiedzać najciekawsze lokalizacje z hitu Netfliksa. Zanim to jednak nastąpi, klikajcie "odtwórz" poniżej - miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu