Podcast Antyweb Po Godzinach

Dziwne laptopy (dla graczy) i dotykowe ekrany, które pokochałem

Konrad Kozłowski
Dziwne laptopy (dla graczy) i dotykowe ekrany, które pokochałem
10

Dla jednych są najlepszym możliwym wyborem, dla innych nie mają racji bytu z tak wielu względów. Laptopy dla graczy to świetny temat do dyskusji, szczególnie w sytuacji, gdy na rynku pojawiają się coraz ciekawsze i coraz bardziej nietypowe konstrukcje.

Całkiem niedawno gościliśmy w Nowym Jorku na konferencji Acera, z której relację mogliście przeczytać na Antyweb. Prawdopodobnie najciekawszą, bo wzbudzającą najwięcej emocji nowością był nowy laptop Predator Helios 700 z... wysuwaną klawiaturą. Nikt wcześniej nie spróbował przygotować czegoś takiego, natomiast Acer konsekwentnie próbuje zszokować klientów i zachęcić do inwestycji w nietypowy sprzęt. Nie wiemy, na ile będzie to projekt wytrzymały i użyteczny, ale pierwsze wrażenie robi całkiem niezłe.

Polecamy: Acer Predator Helios 700 – komputer, jakiego jeszcze nie widzieliście

Popatrzcie tylko:

Laptopy dla graczy i nie tylko

Taka premiera skłoniła nas do dyskusji na temat laptopów dla graczy, aktualnej sytuacji na rynku, a także na temat... ekranów dotykowych w komputerach przenośnych. O tym po prostu musiałem się wreszcie wygadać. Nie zabrakło kilku drobnych offtopów, ale skoro to podcast Po Godzinach, to chyba możemy.

Mimo to, to najbardziej techniczny odcinek do tej pory, więc życzymy Wam miłego słuchania i Wesołych Świąt! Słyszmy się wkrótce!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu