Podcast Antyweb Po Godzinach

Rozczarowania i nadzieje - najciekawsze i warte uwagi smartfony w 2018 i 2019

Konrad Kozłowski
Rozczarowania i nadzieje - najciekawsze i warte uwagi smartfony w 2018 i 2019
8

To dobry moment, by nie tylko spojrzeć w przeszłość i podsumować to, co dostaliśmy w zeszłym roku, ale także warto zerknąć na nadchodzące miesiące. Rozczarowania i nadzieje - najciekawsze i warte uwagi smartfony w 2018 i 2019.

Rynek smartfonów zastajemy dziś w delikatnej stagnacji - twierdzą niektórzy. Ale czy na pewno? Nadal nie brakuje intrygujących premier, a każda z największych konferencji wciąż generuje przeogromne zainteresowanie. Zauważaliśmy jednak, że zeszły rok można podsumować za pomocą jednej, bardzo ciekawej zmiany - miejsce starych wyjadaczy zajmują teraz nowe i "nowe" marki, które szturmem podbił także polski rynek. Tymczasem giganci pokroju Samsunga czy Apple potrafią ugrać najwięcej traktując siebie przede wszystkim jako markę premium.

Smartfony w 2018 i 2019 - najciekawsze premiery, nadzieje, oczekiwania

Paweł Warzecha z kanału Mobzilla na YouTube ma za sobą 9 lat ciągłej obserwacji i komentowania tego, co dzieje się z telefonami komórkowymi i smartfonami. Regularnie recenzuje najnowsze modele z każdej półki cenowej. To właśnie on gości w 13. odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach. Miłego słuchania!

Podcast Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu