Artykuł sponsorowany

Współtwórz z BZWBK nowoczesną bankowość i zgarnij 10000 złotych, kamerę GoPro i praktyki!

Jakub Szczęsny
Współtwórz z BZWBK nowoczesną bankowość i zgarnij 10000 złotych, kamerę GoPro i praktyki!
10

Bankowość w ostatnich latach przeszła ogromną transformację - już od dawna by załatwić wiele spraw odnośnie naszych finansów nie musimy pojawiać się nawet w placówce. Ale to przecież nie koniec rozwoju zarządzania naszymi finansami - BZWBK ogłosił konkurs, w którym kreatywni młodzi ludzie mogą wskazać BZWBK własne pomysły na ulepszenie nowoczesnej bankowości, a przy okazji - zgarnąć naprawdę świetne nagrody!

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich poniżej 30 roku życia. Co jest wymagane? Przede wszystkim kreatywność, mile widziana jest dobra znajomość świata nowych technologii - bo to przecież wokół nich odbywa się nowoczesna bankowość. Wystarczy, że zaproponujecie nowoczesne rozwiązanie dla BZWBK w jednej z dwóch kategorii konkursu "Weź pomysł na warsztat". Możecie zaproponować udział nowych technologii w procesie wyboru produktów bankowych w ramach "Weź klienta na warsztat" lub pomysł na określenie profilu zawodowego oraz potrzeb potencjalnych kandydatów do pracy w banku jako część kategorii "Weź Kandydata na warsztat". Należy się spieszyć - termin zgłaszania swojego udziału upływa wraz z 31 marca 2016 roku!

Jeżeli już teraz w Waszych głowach kłębi się pomysł na nowoczesną bankowość - zarejestrujcie się na portalu "Bank Pomysłów" i zgłoście swoją kandydaturę.

Organizator konkursu następnie spośród wszystkich zgłoszeń wyłoni 20 najciekawszych pomysłów - wśród kryteriów wyboru znajdą się m. in. wartość merytoryczna, innowacyjność, kreatywność, przystępność i możliwość zastosowania koncepcji w biznesie. Dwudziestka najlepszych zostanie ponadto zaproszona do siedziby Google, gdzie dowie się jak dopracować swoje projekty w oparciu o procesy tworzenia nowych produktów oraz analizę potrzeb oraz problemów ich użytkowników.

Zdobyta wiedza przyda się w trakcie kolejnych etapów konkursu – uczestnicy będą mieli za zadanie przedstawić swoje udoskonalone projekty przed jury, m.in w siedzibie Google. Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie otrzyma 10 000 złotych nagrody, druga pozycja na podium to możliwość wygrania kamery GoPro Hero Silver, a trzecia – GoPro 4 Session. Ponadto, trzej najlepsi uczestnicy konkursu będą mieli szansę na odbycie pełnych, płatnych praktyk w wybranej jednostce Banku Zachodniego WBK w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest tutaj.

Tekst powstał przy współpracy z BZWBK

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu