Off topic

Podziękowania dla sponsorów i czytelników.

13

Od momentu kiedy podałem cennik reklam na blogu co jakiś czas pojawiają się mniej lub bardziej konkretne propozycje współpracy (te mniej konkretne pochodzą od tych którzy nadal myślą, że wymiana banerów jest czymś atrakcyjnym). Udało mi się jednak w ponad miesiąc od informacji o cenniku zebrać c...

Od momentu kiedy podałem cennik reklam na blogu co jakiś czas pojawiają się mniej lub bardziej konkretne propozycje współpracy (te mniej konkretne pochodzą od tych którzy nadal myślą, że wymiana banerów jest czymś atrakcyjnym).

Udało mi się jednak w ponad miesiąc od informacji o cenniku zebrać ciekawe grono sponsorów o których chciałbym teraz wspomnieć (podziękowanie takie będę ukazywać się na blogu raz w miesiącu).

Profeo.pl - to serwis networkingowy dla profesjonalistów, swój start promował między innymi na blogach. Serwis ten w zapleczu posiada potencjał firmy pracuj.pl, który to potencjał jest skrupulatnie wykorzystywany w Profeo. Serwis staje się bardzo dobrym miejscem kontaktu pomiędzy pracownikiem i pracodawcą.

Wykop.pl - tutaj chyba nikomu w szczegółach nie trzeba przedstawiać tego serwisu. Jestem szczególnie zadowolony z tego sponsora ponieważ jestem stałym użytkownikiem Wykopu. Od momentu kiedy Wykop zmienił właściciela i pozyskał inwestora systematycznie zdobywa coraz większa popularność i wprowadza regularnie nowe funkcje.

Netizens.pl - to agencja, która zrealizowała tak znane projekty jak focus.pl czy stronę dość kontrowersyjnego mobilkinga. Muszę przyznać, że współpraca z tą agencją jest pozytywnym doświadczeniem szczególnie, że Netizens ma dużą wiedzę jeśli chodzi o internet i projekty internetowe.

9sekund.pl - internetowa porównywarka cen z dużym doświadczeniem w branży. W rankingu Wprost na 4. miejscu wśród najlepszych porównywarek cen w Polsce. Pod uwagę były brane takie kryteria, jak chociażby: asortyment, ceny, warunki dostawy, jej opis na stronie, przejrzystość witryny, współpraca z różnymi przeglądarkami oraz poziom graficzny.

Czytelnicy Antyweb - Wam należą się szczególne podziękowania za to, że czytacie, oceniacie, podpowiadacie i krytykujecie. Czytelnicy są i zawsze będą głównym sponsorem tego bloga ponieważ bez nich nie było by Antywebu.


Dla zainteresowanych reklamą
- pozostały do wykorzystania dwa banery na stornie głównej w wymiarach 234x60 oraz jeden duży baner 300x250 pod każdym wpisem. Inne formaty reklam w przygotowaniu (wraz z nową odsłoną bloga). W sprawie reklamy proszę pisać na grzegorz.marczak[na]gmail.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Reklamaantywebsponsorzy