Off topic

Dwa lata AntyWeb!

GM
Grzegorz Marczak
34

Przegapiłem moment w którym mojemu blogowi stuknęły dwa lata - a było to 27 marca. Dokładnie 27 marca 2006 roku napisałem pierwszy wpis na blogu, tematem jego był serwis OLO.pl , dzień później pojawiła się notka o wykopie. Przez te dwa lata bardzo dużo się nauczyłem i bardzo dużo dowiedziałem si...

Przegapiłem moment w którym mojemu blogowi stuknęły dwa lata - a było to 27 marca. Dokładnie 27 marca 2006 roku napisałem pierwszy wpis na blogu, tematem jego był serwis OLO.pl , dzień później pojawiła się notka o wykopie.

Przez te dwa lata bardzo dużo się nauczyłem i bardzo dużo dowiedziałem się o serwisach społecznościowych, internecie, ludzkiej mentalności oraz z pewnością o tym czym jest i czy mnie jest blogosfera.

Mimo iż minęły już dwa lata ciągle mam w sobie zapał do prowadzenia bloga i opisywania tego co wydaje mi się ciekawe i interesując. Jestem również przekonany, że nie zmienię stylu prowadzenia bloga mimo, iż wielu krytyków "mojej twórczości" uważa, że nie podążam za jedyną "recepturą" tworzącą prawdziwy wartościowy blog.

Przez ostanie dwa lata poznałem też bardzo dużo ciekawych osób (niektórych osobiście, niektórych tylko wirtualnie) i muszę przyznać, że tę korzyść z prowadzenia bloga doceniam najbardziej . Wydaje się, że gdyby nie blog to nie miał bym możliwości poznać tak wielu wybitnych osobowości polskiego internetu (no a na pewno nie było by to takie łatwe).

Co będzie dalej? – właśnie pracuję nad nowym layoutem dla bloga (nie osobiście oczywiście bo nie mam takich zdolności) mam nadzieję, że pokażę go w najbliższych tygodniach, dalej mam zamiar zaprosić kogoś do współpracy przy tworzeniu bloga ale tym razem w nieco innym charakterze.

Na koniec chciałem podziękować tym wszystkim którzy są na tyle wytrwali iż czytają mój blog mimo wielu błędów jakie popełniam!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogosferablogantyweb