Polska

Wiemy już, gdzie będzie można usłyszeć Marka Niedźwieckiego! Rusza nowe Radio 357

Grzegorz Ułan
Wiemy już, gdzie będzie można usłyszeć Marka Niedźwieckiego! Rusza nowe Radio 357
28

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będziemy mogli słuchać zupełnie nowej stacji radiowej - Radio 357.

To niesamowite, co wydarzyło się w temacie radia internetowego w ostatnim czasie. Newonce.radio, Weszło.FM, Halo.Radio, RadioSpacja czy ostatnio Radio Nowy Świat, to zestaw internetowych stacji radiowych z regularną ramówką i znanymi prowadzącymi, które już możecie posłuchać w sieci.

W najbliższym czasie do tego zestawu dołączy Radio 357, założone między innymi przez Kubę Strzyczkowskiego, Piotra Stelmacha i Marka Niedźwieckiego, którzy to pożegnali się już z radiową „Trójką”.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=114027060466199&id=112950560573849

Wzorem Radia Nowy Świat, twórcy nowej rozgłośni rozpoczęli dziś zbiórkę pieniędzy na Patronite. Na tę chwilę sponsorzy nowego radia deklarują comiesięczne wpłaty w wysokości 20 tys. zł. Dla przypomnienia, RNŚ deklarowało, iż do prowadzenia internetowego radia wystarczy 250 tys. zł miesięcznie.

Było kiedyś takie radio... i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. Gramy więc dalej! Dla Państwa i z Państwem. Wiedzą Państwo, jakie radio chcemy robić, bo robiliśmy je przez lata. A teraz wreszcie będzie brzmiało tak, jak powinno, a nie tak, jak musiało.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.

Ponownie zebraliśmy sporą część naszego zespołu. Odchodziliśmy z radia w różnych latach, w różnych okolicznościach. A teraz wracamy – razem i na swoich warunkach.

Radio 357 ma być radiem apolitycznym, bez reklam nadające przez 24 godziny 7 dni w tygodniu i co ciekawe, w odróżnieniu od innych rozgłośni internetowych chcą w przyszłości zaistnieć na falach FM.

Radio 357 ma już swoją stronę internetową, znajdziecie ją pod tym adresem. Czekamy na początek nadawania i pierwsze audycje. Robi się nam już naprawdę sporo alternatyw do radiowej "Trójki", która mocno wykruszyła się po ostatnich aferach ze znanych nazwisk, które na szczęście nie zamierzają zamilknąć i możemy je usłyszeć w różnych rozgłośniach internetowych, a wkrótce w nowym Radio 357.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu