Polska

Wiemy już, gdzie będzie można usłyszeć Marka Niedźwieckiego! Rusza nowe Radio 357

GU
Grzegorz Ułan
28

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będziemy mogli słuchać zupełnie nowej stacji radiowej - Radio 357.

To niesamowite, co wydarzyło się w temacie radia internetowego w ostatnim czasie. Newonce.radio, Weszło.FM, Halo.Radio, RadioSpacja czy ostatnio Radio Nowy Świat, to zestaw internetowych stacji radiowych z regularną ramówką i znanymi prowadzącymi, które już możecie posłuchać w sieci.

W najbliższym czasie do tego zestawu dołączy Radio 357, założone między innymi przez Kubę Strzyczkowskiego, Piotra Stelmacha i Marka Niedźwieckiego, którzy to pożegnali się już z radiową „Trójką”.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=114027060466199&id=112950560573849

Wzorem Radia Nowy Świat, twórcy nowej rozgłośni rozpoczęli dziś zbiórkę pieniędzy na Patronite. Na tę chwilę sponsorzy nowego radia deklarują comiesięczne wpłaty w wysokości 20 tys. zł. Dla przypomnienia, RNŚ deklarowało, iż do prowadzenia internetowego radia wystarczy 250 tys. zł miesięcznie.

Było kiedyś takie radio... i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. Gramy więc dalej! Dla Państwa i z Państwem. Wiedzą Państwo, jakie radio chcemy robić, bo robiliśmy je przez lata. A teraz wreszcie będzie brzmiało tak, jak powinno, a nie tak, jak musiało.

Będzie poranek z Marcinem Łukawskim, będą audycje Marka Niedźwieckiego i muzyka Piotra Stelmacha. Katarzyna Borowiecka znowu opowie o filmach, a Piotr Kaczkowski przeliczy płyty. Po południu dowiedzą się Państwo, co przyniósł dzień, Tomek Michniewicz zabierze Państwa w świat, a Ola Budka zagra, jak tylko ona potrafi. W Święta zaśpiewamy piosenkę z dzwoneczkami, a w Nowy Rok wspólnie będziemy odliczać miejsca Topu Wszech Czasów.

Ponownie zebraliśmy sporą część naszego zespołu. Odchodziliśmy z radia w różnych latach, w różnych okolicznościach. A teraz wracamy – razem i na swoich warunkach.

Radio 357 ma być radiem apolitycznym, bez reklam nadające przez 24 godziny 7 dni w tygodniu i co ciekawe, w odróżnieniu od innych rozgłośni internetowych chcą w przyszłości zaistnieć na falach FM.

Radio 357 ma już swoją stronę internetową, znajdziecie ją pod tym adresem. Czekamy na początek nadawania i pierwsze audycje. Robi się nam już naprawdę sporo alternatyw do radiowej "Trójki", która mocno wykruszyła się po ostatnich aferach ze znanych nazwisk, które na szczęście nie zamierzają zamilknąć i możemy je usłyszeć w różnych rozgłośniach internetowych, a wkrótce w nowym Radio 357.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu