Polska

Tanie bilety od 49 zł na Express InterCity Premium (EIP) w jednej wyszukiwarce!

Grzegorz Ułan
Tanie bilety od 49 zł na Express InterCity Premium (EIP) w jednej wyszukiwarce!
0

Od 1 października na stronach PKP InterCity dostępna jest wyszukiwarka tanich połączeń i biletów Super Promo, Promo w niezwykle atrakcyjnych cenach, nawet na połączenia realizowane składami Pendolino.

Dzięki wyszukiwarce tanich połączeń możliwe jest na jednej stronie upolowanie taniego biletu kosztującego od 49 zł na wybrane połączenia. Do tej pory aby trafić na Super Promo musieliśmy wchodzić w poszczególne połączenia z dużym wyprzedzeniem, teraz tani bilet można upolować nawet na jutrzejsze połączenia.

Bez problemu udało mi się zarezerwować z wyborem miejsca bilet za 49 zł na jutrzejsze wieczorne połączenie Warszawa Centralna - Kraków Główny.

Wyszukiwarka pozwala na znalezienie całej puli tanich biletów na 7 dni do przodu na połączenia Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC).

Marek Chraniuk, Prezes Zarządu PKP Intercity:

W ostatnich latach nasila się trend spontanicznych, krótkich wyjazdów. Wielu podróżnych ceni sobie city breaki. Łowcy Super Promo to wyszukiwarka opracowana przede wszystkim z myślą właśnie o tych osobach, które lubią wyszukiwać bardzo dobre promocje i podróżować spontanicznie. Co więcej, biletów w atrakcyjnych cenach na pociągi ekspresowe będzie teraz więcej, znacznie łatwiejsze więc stanie się tanie podróżowanie na najpopularniejszych trasach obsługiwanych przez składy o najwyższym standardzie.

Po wyczerpaniu puli na bilety Super Promo, w wyszukiwarce pojawią się bilety z puli Promo na pociągi ekspresowe w cenie połączeń ekonomicznych, tańsze o 55%.

Z kolei bilety już z nielimitowanej puli - Wcześniej, pozwalają na zakup biletów ze zniżką 30% na 30 do 21 dni przed odjazdem pociągu, 20% w terminie od 20 do 14 dni i 10% w terminie od 13 do 7 dni. W tym przypadku nie ma potrzeby korzystania z wyszukiwarki, te bilety dostępne są na wszystkie połączenia, nie są limitowane ilościowo, a ich cena uzależniona jest tylko od podanych wyżej terminów zakupu.

Wyszukiwarka połączeń z Super Promo i Promo znajduje się pod tym adresem.

Źródło: InterCity.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu