Seriale

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina ruszyła już oficjalnie. Wiemy kto dołączy do obsady

Kamil Świtalski
Produkcja drugiego sezonu Wiedźmina ruszyła już oficjalnie. Wiemy kto dołączy do obsady
3

Produkcja drugiego sezonu Wiedźmin ruszyła pełna parą — z tej okazji Netflix podzielił się oficjalna listą nazwisk, które się w nim pojawią.

Wiedźmin to jedna z najgorętszych marek ostatnich lat. Najpierw wielki sukces gier CD Projekt RED, później całe to szaleństwo związane z netflixowym serialem. I choć wielu widzów kochających książki A. Sapkowskiego miało mieszane uczucia po pierwszym sezonie serialu, to i tak mówią wprost, że nie mogą już doczekać się kontynuacji. Ta zbliża się wielkimi krokami, a produkcja ruszyła już oficjalnie — i w związku z tym Netflix opublikował listę aktorów, którzy dołączą do obsady w kolejnym sezonie serialu!

Zobacz też: Netflix udostępnia super przydatne dodatki dla widzów „Wiedźmina”

Wiedźmin na Netflix sezon 2: kto dołączy do obsady serialu?

Oczywiście oryginalna obsada się nie zmienia — na ekranach wciąż zobaczymy Hanry'ego Cavilla, Anyę Chalotrę, Freyę Allan czy Joeya Batey'a. Ale do nich dołączą kolejne postacie, w których wcielą się:

  • Yasen Atour (Coen)
  • Paul Bullion (Lambert)
  • Agnes Bjorn (Verena)
  • Kristofer Hivju (Nivellen)
  • Aisha Fabienne Ross (Lydia van Bredevoort)
  • Mecia Simson (Francesca Findabair).

Zobacz też: Widzieliśmy „Wiedźmina”. Netflix najlepsze zostawia na później. Recenzja serialu

Jak widać — na powyższej liście można znaleźć kilka rozpoznawalnych nazwisk. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły, ale zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami — na premierę drugiego sezonu serialu Wiedźmin jeszcze trochę zaczekamy. Serial ma trafić na platformę Netflix dopiero w 2021 roku. No ale jeżeli ma za tym iść jakość, to chyba nikt nie powinien czuć się specjalnie obrażony... prawda?

Zobacz też: „Wiedźmin” polaryzuje opinie, czyli krytycy kontra widzowie. Kto narzeka najbardziej?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu