Seriale

Wraca telewizyjny fenomen od Stevena Spielberga. Zwiastun zapowiada fajne widowisko

Konrad Kozłowski
Wraca telewizyjny fenomen od Stevena Spielberga. Zwiastun zapowiada fajne widowisko
3

Nie wszystkie z zapowiedzianych wcześniej seriali Apple miały już swoją premierę. Nadal oczekujemy na debiut "Amazing Stories" od Stevena Spielberga i wreszcie doczekaliśmy się zwiastunu. A ten naprawdę mi się spodobał.

35 lat od debiutu wracają "Amazing Stories"

Powracająca po 35 latach od premiery pierwszej serii antologia "Amazing Stories" doczekała się nareszcie właściwego zwiastunu. Apple zapowiadało debiut tego serialu już od dawna, a tytuł był wymieniany wśród kluczowych produkcji platformy Apple TV+ od samego początku, gdy tylko ją ogłoszono. Seria NBC z lat 80. cieszyła się sporą popularnością, a Apple z pewnością podjęło się realizacji tej produkcji także ze względu na jej familijny charakter. To jest coś, w co Apple inwestuje i promuje od samego początku. Warto dodać, że Apple zabezpieczyło dla siebie prawa do marki już w 2017 roku, gdy doszło do pierwszego porozumienia.

Za "Amazing Stories" oprócz Stevena Spileberga odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz, Darryl Frank, Justin Falvey, Chris Long, Don Kurt oraz David H. Goodman. Eddy Kitsis i Adam Horowitz są showrunnerami serii pilnując spójności i czuwając nad całością. W serialu wystąpili Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander oraz Robert Forster, który niedługo po udziale w produkcji zmarł.

Źródło zdjęcia: Bloody-disgustuing

Projekt rozwijają dla Apple Universal TV i Amblin Television, ale to na Apple TV+ serial zadebiutuje już 6 marca. Niewykluczone, że premiera odbędzie się w ten sam sposób, co w przypadku pozostałych serii Apple - w dniu premiery otrzymamy 3 pierwsze odcinki, a kolejne będą udostępniane w cotygodniowych odstępach.

Zwiastun "Amazing Stories" na Apple TV+

Zwiastun, zgodnie z oczekiwaniami, pokazuje różnorodne historie, które skupiają się na bohaterach doświadczających nietypowych wydarzeń. Są to osoby nabierające różnych mocy, spotykające coś a'la UFO czy przenoszące się w czasie. Materiał wideo podpowiada, czego możemy się spodziewać, ale przewidzenie zawartości odcinków jest niezwykle trudne. Wiadomo natomiast, że serial będzie oferował rozdzielczość 4K oraz Dolby Vision, a dźwięk przygotowano w Dolby Atmos. Czego twórcy serialu by nie przygotowali, na pewno będzie to prezentować się i brzmieć fantastycznie.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu