Netflix

"Wiedźmin" nadchodzi! Netflix publikuje trzy klipy z nowymi scenami i zakulisowymi wywiadami

Konrad Kozłowski
33

Netflix podgrzewa atmosferę przed premierą "Wiedźmina", która zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj opublikowane zostały trzy klipy omawiające poszczególne postaci Geralta, Yennefer i Ciri.

Jedną z najgorętszych, jeśli nie najgorętszą premierą grudnia będzie "Wiedźmin" od Netfliksa. Jest to niezwykle wyczekiwana nie tylko w Polsce produkcja, dlatego każdy nowy materiał jest na wagę złota. Dzisiaj Netflix opublikował trzy nowe klipy przedstawiające postacie Geralta, Yennefer i Ciri. Każdej z nich poświęcono ponad 2-minutowe wideo, w którym oglądamy niewidziane wcześniej sceny z serialu, a także mamy okazję usłyszeć komentarz aktorów i twórców. Znajdziecie je wszystkie poniżej:

Wiedźmin: Wprowadzenie Geralta z Rivii

Wiedźmin: Wprowadzenie Yennefer z Vengerberg

Wiedźmin: Wprowadzenie księżniczki Ciri

Od premiery "Wiedźmina" na Netflix dzieli nas zaledwie 11 dni. 20 grudnia na platformie streamingowej pojawi się wszystkie 8 odcinków 1. sezonu i to w trzech wersjach: polscy widzowie będą mieli do wyboru oryginalną, angielską ścieżkę audio z polskimi napisami, polskiego lektora lub polski dubbing. W nim w postać Geralta wcieli się Michał Żebrowski. Wiemy też, że Yennefer przemówi głosem Justyny Kowalskiej, Ciri Natalii Smagackiej, a Jaskier Marcina Franca. Głosu jako lektor użyczy Piotr Borowiec.

Do tej pory mieliśmy okazję ujrzeć dwa zwiastuny "Wiedźmina", a na Antyweb opublikowaliśmy także naszą rozmowę z producentem serialu Tomaszem Bagińskim, którą przeprowadziliśmy na planie "Wiedźmina". Kilkuminutowe wideo zdradziło także kilka sekretów na temat zwiastuna, który z pewnością oglądaliście już wielokrotnie. Co mieli do powiedzenia Tomasz Bagiński i ?

Polska premiera "Wiedźmina" z Henrym Cavillem?

18 grudnia od warszawskim Torze Służewiec odbędzie się uroczysta premiera serialu, w której udział wezmą twórcy i aktorzy z "Wiedźmina". Prawdopodobnie możemy spodziewać się także udziału Henry'ego Cavilla, odtwórcy głównej roli, który w ostatnim czasie gości w wielu programach i udziela ogromnej ilości wywiadów. Podczas wizyty u Jimmy'ego Kimmela zaprezentował na przykład nową scenę walki z "Wiedźmina".

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu