VOD

Wiedźmin Fest. Obejrzyj pierwsze odcinki 3. sezonu Wiedźmina i spotkaj serialową obsadę

Piotr Kurek
Wiedźmin Fest. Obejrzyj pierwsze odcinki 3. sezonu Wiedźmina i spotkaj serialową obsadę
4

Wiedźmin Fest to impreza, na której widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki 3. sezonu serialu Netflix. Pojawią się na niej aktorzy, którzy wcielają się w głównych bohaterów.

Henry Cavill, czyli serialowy Geralt, Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan, (Ciri) i Joey Batey (Jaskier) pojawią się w Polsce na Wiedźmin Fest. Ma to być wielkie święto dla fanów Wiedźmina, które ma być jednocześnie światową premierą pierwszych odcinków nowego sezonu, który dla Henry'ego Cavilla będzie ostatnim. W czwartej odsłonie serii zastąpi go Liam Hemsworth. Premiera części pierwszej 3. sezonu na Netflix zaplanowana jest na 29 czerwca, premiera części drugiej odbędzie się 27 lipca. Całość ma się składać z 8 odcinków.

Wiedźmin Fest odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca w łódzkim EC1, w którym obecnie mieści się najnowocześniejsze w Polsce planetarium, Narodowe Centrum Kultury Filmowej, Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej, a także sale konferencyjne i hale pod organizację wydarzeń, w tym największa secesyjna Hala Maszyn. Co ciekawe, o samym wydarzeniu Wiedźmin Fest niewiele się mówi. W sieci trudno znaleźć jakąkolwiek stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu. Oficjalne wzmianki na jej temat znajdziemy wyłącznie w mediach społecznościowych. Nie znamy żadnych szczegółów związanych z planem imprezy.

Wiedźmin Fest. Spotkaj bohaterów serialu Netflix

Nie przeszkadza to jednak w promowaniu wydarzenia i organizacji specjalnego konkursu, w którym do wygrania są wejściówki na Wiedźmin Fest. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim odwiedzić stronę probawiedzmina.pl na urządzeniu mobilnym. Zasady konkursu są proste. Trzeba wykonać dwa zadania:

  • poprawnie odpowiedzieć na 3 z 5 pytań związanych z Wiedźminem
  • wymyślić zakończenie refrenu piosenki „Grosza daj Wiedźminowi” przy użyciu maksymalnie 250 znaków wraz ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami

Do zdobycia są następujące nagrody:

  • 250 podwójnych wejściówek na pierwszy dzień Wiedźmin Fest
  • 300 podwójnych wejściówek na drugi dzień Wiedźmin Fest

Przy czym warto zaznaczyć, że tylko pierwszego dnia będzie można spotkać obsadę Netfliksowego serialu. Konkurs trwa do 14 czerwca, a zwycięzcy zostaną poinformowani 16 czerwca 2023.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news