VOD

Mamy zwiastun 3. sezonu! Wiemy, kiedy Wiedźmin wraca na Netflix!

Konrad Kozłowski
Mamy zwiastun 3. sezonu! Wiemy, kiedy Wiedźmin wraca na Netflix!
3

Długo wyczekiwane zwiastun, zdjęcia i data premiery 3. sezonu "Wiedźmina" zostały dziś opublikowane przez Netflix! Wiemy, kiedy pojawi się 3. sezon na platformie, a pierwszy zwiastun zapowiada, że wszystko się zmieni.

Trzeci, ale ostatni sezon "Wiedźmina" z Henrym Cavillem w roli Geralta latem pojawi się na Netfliksie. W swoich rolach powróci też reszta obsady, w tym Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri oraz Joey Batey jako Jaskier.

Wiedźmin 3. sezon - kiedy premiera?

Dziś już wiemy, że nowe odcinki nadchodzącego sezonu podzielono na dwie części i 1. część 3. sezonu pojawi się 29 czerwca, a 2. część 3. sezonu niecały miesiąc później 27 lipca. Fabuła będzie opierać się na opowiadaniu "Czasu pogardy" i mowa jest o wiernej adaptacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Nie było to raczej domeną poprzednich serii, więc przekonamy się o tym dopiero na premierę nowych odcinków.

3. sezon Wiedźmina - fabuła i obsada

Polecamy: "Gaslit": Sean Penn nie do poznania. Charakteryzacja trwała ponad 3 godziny 

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że do obsady w 3. sezonie "Wiedźmina" dołączyli Robbie Amell jako Gallatin, Meng’er Zhang jako Milva, Hugh Skinner jako Książę Radowid oraz Christelle Elwin jako Mistle. Reżyserią odcinków zajęli się Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun. Showrunnerką pozostaje Lauren Schmidt Hissrich. Przypominamy też oficjalny opis 3. sezonu:

Władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu prześcigają się w próbach znalezienia Ciri, więc Geralt zabiera ją z Cintry, żeby znaleźć dla niej bezpieczną kryjówkę. Wiedźmin zrobi wszystko, żeby obronić swoją na nowo połączoną przybraną rodzinę przed każdym zagrożeniem. Yennefer, która odpowiada za magiczne szkolenie Ciri, prowadzi całą trójkę do Aretuzy, za której murami mają być bezpieczni i zgłębić niezwykłe zdolności dziewczyny. Na miejscu trafiają jednak w bagno spisków, zdrady i czarnej magii. Aby wyjść cało z tych opresji, będą musieli położyć na szali wszystko.

EE_11_05_2022CS26SA-356.dng
WE_29_06_2022B3CS62SA-121.dng

Zwiastun 3. sezonu Wiedźmin

Zwiastun nowych odcinków ukazuje dobrze znane fanom wydarzenia z labiryntu, gdzie Ciri, Yennefer i Geralt będą musieli zmierzyć się z nie lada przeciwnikami. Stylistyka serialu pozostaje najwyraźniej niezmieniona, choć możemy spodziewać się lepszych efektów specjalnych, ponieważ showrunnerka zapowiedziała, że 3. sezon będzie ogromny pod względem skali i budżetu. Przedsmak tego widzimy na zwiastunie, choć największe atrakcje dopiero przed nami - na zamkniętym pokazie podczas Netflix Show w Warszawie widzieliśmy bowiem rozszerzoną wersję tej sceny. Choć nieukończona, to potrafiła zrobić naprawdę dobre wrażenie.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu