Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon w pudełkowym wydaniu dla konsol najnowszej generacji

Mirosław Mazanec
Wiedźmin 3: Dziki Gon w pudełkowym wydaniu dla konsol najnowszej generacji
0

CD Projekt Red właśnie poinformował, że fizyczne wydanie Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S będzie można kupić już 26 stycznia.

Firma w komunikacie nie podała ceny. Mówi się, że ma ona wynieść 159,90 złotych.

Jak informuje firma, wśród usprawnień dedykowanych wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X są m.in. szybsze czasy ładowania, tryby ray tracingu i wydajności oraz wsparcie technologii AMD FidelityFX Super Resolution. Dodatkowo podczas rozgrywki na PlayStation 5 gra wykorzystuje wibracje haptyczne i adaptacyjne triggery kontrolera DualSense.

Najnowsza wersja została również wzbogacona o szereg różnorodnych funkcjonalności i usprawnień rozgrywki, w tym nowe ustawienia kamery, cross-progresję, tryb foto, zintegrowany zestaw modów stworzonych przez społeczność moderską i nie tylko.

Informację potwierdził również na swoim Twitterze Marcin Momot, odpowiedzialny w CD Projekt Red za kontakt ze społecznością.

Poza liczącą ponad 100 godzin główną rozgrywką wydanie na platformy nowej generacji zawiera również oba rozszerzenia fabularne — Serca z kamienia oraz Krew i wino — a także komplet wydanych dotychczas DLC.

Wcześniej, bo 14 grudnia, Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna zadebiutował na PlayStation 5 i Xbox Series X w wersji cyfrowej. Ci, którzy mają wcześniejsze wydania tytułu na PlayStation 4, Xbox One i PC mogą uzyskać dostęp do ulepszonej wersji gry dzięki darmowej aktualizacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news