Antyapps

Jak odzyskać usunięte przez rozmówcę wiadomości z WhatsApp? Ta aplikacja pomoże!

A
Antyapps
0

W przypadku komunikatorów internetowych naprawdę trudno mówić o większej dawce prywatności. Owszem, kolejne aplikacje serwują nam szyfrowane wiadomości, obiecują że wszystko pozostanie między rozmówcami, że nie ma możliwości "podsłuchu" — a w razie czego, zawsze można usunąć wybraną wiadomość, c...

W przypadku komunikatorów internetowych naprawdę trudno mówić o większej dawce prywatności. Owszem, kolejne aplikacje serwują nam szyfrowane wiadomości, obiecują że wszystko pozostanie między rozmówcami, że nie ma możliwości "podsłuchu" — a w razie czego, zawsze można usunąć wybraną wiadomość, czy nawet cały ich zestaw. Warto jednak zastanowić się trzy razy nim coś poślemy dalej, bowiem jak pokazuje przykład tej aplikacji — w internecie nic nie ginie. Wszystko jest tylko kwestią dobrania odpowiednich narzędzi, która pomoże nam dopiąć swego. W tym konkretnym przypadku: odzyskać skasowane na komunikatorze WhatsApp wiadomości. 

WhatsRemoved pomoże odzyskać skasowane wiadomości z WhatsApp

Prawdopodobnie nie raz i nie dwa otrzymaliście powiadomienie do wiadomości, która po chwili zniknęła z ekranu waszego smartfona. Współczesne narzędzia do komunikacji mają tę sprytną opcję usuwania treści nie tylko dla nas, ale także naszych rozmówców. I prawdopodobnie najczęściej takie sytuacje zdarzają się w kwestii pomyłek czy literówek — gdzie z szacunku dla drugiej strony, cała treść jest usuwana. Jeżeli jednak chcecie zawsze mieć dostęp do tamtejszych wiadomości, to warto zainstalować WhatsRemoved, którego sposób działania może nie należy do specjalnie skomplikowanych, ale spryt twórców... zasługuje na duże brawa. Bowiem wszystkie usuwane wiadomości będzie on pobierał z... powiadomień, które otrzymujemy na naszym urządzeniu. Następnie program będzie gromadził ich cały zestaw, a kiedy nasi rozmówcy usuną wysłane do nas treści — aplikacja nas o tym powiadomi i automatycznie je przedstawi.

Musicie przyznać, że to jeden z tych programów, przy których kreatywność twórców zaskakuje. Ale jednocześnie jestem też przekonany, że znajdzie on swoje grono amatorów, bo przecież nic bardziej nie drażni, niż powiadomienia z usuniętymi wiadomościami ;-). Z tym towarzyszym będziemy mogli liczyć na zestaw kolejnych powiadomień: tym razem z kopią usuniętych wiadomości, aby już nikt nie miał szans się przyczepić. W trosce o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników, autorzy aplikacji udostępnili kilka opcji instalacji, aby każdy mógł znaleźć tam coś, co najbardziej będzie mu odpowiadało.

WhatsRemoved to idealny w swojej prostocie projekt, który prawdopodobnie szybko znajdzie swoich miłośników. Ciekaw jestem, czy głos w jego sprawie zabiorą twórcy komunikatora, czy jednak zostawią to już w rękach samych użytkowników? Aplikacja WhatsRemoved pozwalająca sprawdzać usunięte z WhatsApp wiadomości dostępna jest na platformie Google Play, w wersji uniwersalnej, za darmo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: