Seriale

To będziecie oglądać po Grze o Tron. Zwiastun 3. sezonu Westworld właśnie zadebiutował!

Konrad Kozłowski
To będziecie oglądać po Grze o Tron. Zwiastun 3. sezonu Westworld właśnie zadebiutował!
19

Naprawdę niewiele dzieli nas od ostatniego odcinka Gry o tron, a HBO nie zamierza oddawać widzów bez walki. Zaprezentowany zwiastun zupełnie odmiennego od poprzednich 3. sezonu Westworld wygląda arcyciekawie!

3. sezon Westworld z gwiazdą Breaking Bad Aaronem Paulem

HBO przygotowało niezwykle miłą niespodziankę dla fanów Westworld, ponieważ mało kto spodziewał się, że właśnie teraz pokazany zostanie pierwszy zwiastun nadchodzącego 3. sezonu. Ten ma pojawić się dopiero w 2020 roku, a my nie jesteśmy nawet za połową 2019, ale stacja najwyraźniej już teraz chce zwrócić uwagę widzów i rozpoczyna promocję 3. serii Westworld.

Co nowego na HBO Go - maj 2019. Lista wszystkich nowości

W niej główną rolę zagra Aaron Paul, doskonale znany nam z roli Jessy'ego Pinkmana w Breaking Bad. Hit stacji AMC cały czas dostępny jest na Netflix i to w jakości 4K, więc jeśli nie mieliście okazji się z nim zapoznać, to zdecydowanie zalecam zrobić to w czasie oczekiwania na nowy sezon Westworld - tak tylko, by móc przekonać się do czego zdolny jest aktor.

3. sezon Westworld zupełnie inny niż poprzednie

Jak widzicie na załączonym obrazku09, nowy sezon serialu HBO będzie znacząco różnił się od poprzedników. Opuszczamy klimaty westernu i udajemy się do miejskiego, nowoczesnego krajobrazu, który będzie pełen gadżetów, o których dziś czytamy w kontekście przyszłości i rozwoju technologii. Główna postać, grana przez Paula, nie będzie mieć życia usłanego różami, ale jak widzimy, radzimy sobie w tym świecie całkiem nieźle. Na swojej drodze spotka jednak bohaterkę, która na stałe wpisała się w naszej pamięci.

Watchmen - serial HBO na zwiastunie. Szykuje się solidne widowisko

3. sezon Westworld pojawi się w 2020 roku, ale dokładnej daty HBO jeszcze nie podało. Trudno wyrokować, na który okres zaplanowana będzie emisja, ale skoro już teraz ujrzeliśmy tak obszerny materiał, to premiera może odbyć się wcześniej, niż sądzimy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu