Seriale

Odliczamy do jesieni! HBO odpali petardę "Watchmen" - zobaczcie zwiastun!

Konrad Kozłowski
Odliczamy do jesieni! HBO odpali petardę "Watchmen" - zobaczcie zwiastun!
8

W tym roku mija 10 lat od premiery filmu Watchmen. Czy to przypadek, że właśnie teraz HBO planuje debiut swojego serialu o tym samym tytule? Pewnie tak. A może nie? Zobaczcie pierwszy zwiastun pełen akcji!

Damon Lindelof może być Wam znany z produkcji Lost - Zagubieni, natomiast Regina King pracowała przy Pozostawionych i Seven Seconds. Teraz wspólnie przygotowują dla nas widowisko pod tytułem Watchmen. Powstaje ono oczywiście na podstawie szeroko znanego komiksu, a niektórzy widzowie mogą pamiętać jak udaną produkcję udało się nakręcić w 2009 roku Zackowi Snyderowi. Tym razem jednak nie wybierzemy się do kina, lecz będziemy śledzić losy superbohaterów na mniejszym ekranie w HBO i HBO Go.

Czarnobyl na HBO - recenzja przedpremierowa. Irytuje i hipnotyzje

W obsadzie serialu Watchmen znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing i James Wolk. Na temat samej fabuły nie mówi się za wiele, bo opis mówi teraz jedynie o historii osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa, oraz atmosferze oryginalnej, przełomowej powieści graficznej oraz tworzeniu nowej jakości. Spoglądając na zwiastun śmiem napisać, że to może być widowisko, które nie zainteresuje tylko fanów komiksów, ale będzie świetną, urozmaiconą produkcją dla każdego. Obsada i nazwiska stojące za scenariuszem obiecują wiele.

Co nowego na HBO Go - maj 2019. Lista wszystkich nowości

W chwili obecnej nie znamy dokładnej daty premiery serialu - podana została jedynie jesień tego roku, więc musimy zaczekać do września-października. W międzyczasie na pewno otrzymamy kolejne materiały, jak zdjęcia i zwiastuny, bo HBO będzie pragnęło podsycić atmosferę oczekiwania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu