Seriale

Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu Watahy - są niespodzianki! Ależ narobili apetytu!

Konrad Kozłowski
0

Powrót Watahy z 3. sezonem zbliża się wielkimi krokami. Ekipa pracuje na planie od kilku miesięcy, a teraz HBO ogłosiło poszerzenie obsady o nowych aktorów, zdradziło kto stoi za kamerą oraz pokazało pierwsze zdjęcia z planu!

Obsada i reżyserki 3. sezonu Watahy

Od pewnego czasu wiemy, że do swoich ról w serialu Wataha powróca m. in. Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Do obsady dołączyli niedawno Borys Szyc i Evgenia Akhremnko, którzy już zdążyli dołączyć do reszty ekipy na planie. Dopiero teraz HBO zdradziło też, kto wyreżyseruje wszystkie odcinki trzeciego sezonu - będą to Olga Chajdas i Kasia Adamik, które pracowały również wspólnie przy serialu Netfliksa pt. 1983, który debiutował zeszłej jesieni. O ile wizualnie i pod względem realizacji trudno coś zarzucić temu serialowi, tak niestety fabularnie pierwszy oryginalny serial Netfliksa z Polski nie zaskarbił sobie sympatii i uznania widzów. To niemałę zaskoczenie, że produkcja o takim potencjale nie zdołała przekonać do siebie większości krytyków i widzów. Autorami zdjęć w 3. sezonie Watahy są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Finał drugiego sezonu Watahy – ale to było dobre!

HBO zapowiedziało, że zdjęcia do serialu będą trwały do czerwca tego roku, co pozwala sądzić, że premiera odbędzie się tej jesieni na HBO i w HBO Go, gdzie cały czas możecie oglądać pierwszy i drugi sezon Watahy. Gdy tylko stacja ujawni datę premiery, na pewno damy Wam znać. Może to nastąpić jeszcze w okresie wakacyjnym albo chwilę po powrocie do szkoły. Nie wiemy, ile odcinków będzie mieć 3. sezon Watahy.

Zdjęcia z 3. sezonu Watahy

Na zdjęciach, którymi podzieliło się HBO możemy zaobserwować kilka znanych postaci, a także te nowe, między innymi odgrywaną przez Borysa Szyca. Wszystko wskazuje na to, że 3. sezon Watahy będzie utrzymany w podobnym tonie, co poprzednie serie i nie zabraknie ujęć z pleneru, tak bardzo uwielbianych przez widzów Bieszczad. Zdjęcia ukazują współpracujących ze sobą pani prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) oraz Wiktora Rebrowa (Leszek Lichota), który spotyka się także z komendantem Konradem Markowskim (Andrzej Zieliński).

Wataha 3 – ruszają zdjęcia, co wiemy o nowym sezonie i czego oczekujemy

Przypomnijmy, że Wataha powróciła z 2. sezonem po ponad trzyletniej przerwie, w której losy serialu wydawały się przesądzone na tyle, że mało kto spodziewał się decyzji o nakręceniu kontynuacji. Emisja pierwszego sezonu w innych krajach przez HBO, gdzie Wataha została odebrana bardzo pozytywnie, wpłynęła na zmianę stanowiska stacji. Zdaniem niektórych, w tym mnie, drugi sezon okazał się jeszcze lepszym widowiskiem od serii pierwszej, ale będę trwał w przekonaniu, że wynikało to ze spokojnego tempa przygotowań do realizacji drugiej serii. Tym razem Wataha wróci znacznie szybciej i choć o oprawę audiowizualną nie będę się obawiał, o tyle ze spokojem zaczekam na rozwój fabuły w kolejnych odcinkach, bo jak wiemy pośpiech jest najgorszym doradcą.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu