Seriale

Koniec oczekiwania! Oto zwiastun i data premiery 5. sezonu Black Mirror!

Konrad Kozłowski
Koniec oczekiwania! Oto zwiastun i data premiery 5. sezonu Black Mirror!
21

Nareszcie jakieś konkretyt! Piąty sezon Czarnego Lustra zawita na początku czerwca, a Netflix zaprezentował właśnie świeżutki zwiastun 5. serii.

Czarne Lustro to jeden z seriali Netfliksa, który został włączony do oferty Netflix Original po przejęciu tytułu od innej stacji. Emisja globalna odcinków Black Mirror był bowiem, najwyraźniej, tak dobra, że serwis zdecydował się o podjęciu bezpośredniej współpracy z twórcami Charliem Brookerem i Annabel Jones. Ci przygotowali specjalnie dla Netflix już kilka sezonów, później interaktywny film Black Mirror Bandersnatch, a teraz nadszedł czas na długo wyczekiwany 5. sezon.

Data premiery 5. sezonu "Czarne Lustro" na Netflix

Najnowsza seria zadebiutuje 5 czerwca - wtedy na Netflix będą czekać na Was trzy nowe odcinki. Nie poznaliśmy jeszcze ich tytułów, ale ze zwiastunu można wywnioskować tematykę, jaka będzie podjęta: uzależnienie od smartfonów, osobiści asystenci i bliskie relacje międzyludzkie. Można powiedzieć, że to już było, ale powtórki z rozrywki raczej nie otrzymamy.

W piątym sezonie pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie z udziałem doskonałych aktorów, wśród których znajdują się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

Zwiastun 5. sezonu Black Mirror

Czytamy w oficjalnej zapowiedzi. Zwiastun, o którym wspomniałem znajdziecie poniżej:

Nie ukrywam, że wobec 5. serii moje oczekiwania są dość wysokie. Po bardzo udanym projekcie, jakim był interaktywny Bandersnatch, liczę że nowe odcinki zainteresują mnie w takim samym stopniu. Pamiętam, że trzy pierwsze sezonu oglądałem... na raty. Nie każdy z odcinków mnie zaciekawił, więc je po prostu pomijałem. Ale muszę Wam przyznać, że Black Mirror jest jednym z niewielu seriali, które mi się podobają, a którego wcale nie mam ochoty ponownie oglądać. To trochę dziwne, ale i produkcja dziwna, więc dobrze się składa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu