Felietony

Wejściówki na Internet Beta 2012 - Rozstrzygnięcie konkursu

Grzegorz Ułan
Wejściówki na Internet Beta 2012 - Rozstrzygnięcie konkursu
2

Termin konkursu ogłoszonego przez nas tydzień temu, upłynął o północy w piątek. Konkurs polegał na przekonaniu nas, że to akurat któryś z komentujących powinien wygrać i udać się na Internet Beta 2012, odbywający się w Rzeszowie w dniach 26 - 28 września 2012. Przyznam, że wybór był trudny. Z b...


Termin konkursu ogłoszonego przez nas tydzień temu, upłynął o północy w piątek.

Konkurs polegał na przekonaniu nas, że to akurat któryś z komentujących powinien wygrać i udać się na Internet Beta 2012, odbywający się w Rzeszowie w dniach 26 - 28 września 2012. Przyznam, że wybór był trudny. Z blisko 50 ciekawych, nierzadko zabawnych i z polotem komentarzy wybraliśmy dwa, według nas, najbardziej przekonywujące i zasługujące na zwycięstwo w tym konkursie.

Wybraliśmy komentarze po których wywnioskowaliśmy, iż udział w tym dużym wydarzeniu wniesie coś nowego w ich działalność w naszym światku technologicznym.

Pierwszy z nich autorstwa DORiAn:

Dlaczego ja? Bo marzę o tym, aby zadać parę pytań Andrew Keen'owi, gdyż szczerze mówiąc jego książka ("Kult amatora") zachwiała moje poczucie uwielbienia dla całego tego Web 2.0... Boję się, że jeśli do końca (w to wszystko co on pisze) uwierzę, wkrótce mogę stać się bezrobotna i co gorsza, "passion less", co chyba jest jeszcze gorsze :(

Marzy mi się, że po tej Konferencji wrócę do mojego zespołu pełna wrażeń, energii i przekaże wszystkim współpracownikom pozytywnego kopa do dalszej pracy w reklamie, jak nie przymierzając(hopefully) Don Draper w 6 sezonie :)

Drugi zwycięski komentarz, którego autorem jest Jakub Łączkowski:

Jestem twórcą start-up’u Kerris Mobile, który działa w branży high-tech. Tworzę zespół pełnych ambicji i zaangażowania młodych ludzi, których pasją jest świat nowoczesnych technologii. Reprezentowaliśmy Polskę, jako jedna z trzech najbardziej obiecujących firm z branży high-tech, na otwarciu pierwszej na świecie ambasady dla start-upów w Szanghaju (Chiny).

Chciałbym stworzyć nową jakość na rynku aplikacji mobilnych, dlatego też codziennie
poszukuję nowych inspiracji. Konferencja Internet Beta 2012 jest dla mnie szansą na zdobycie cennych kontaktów, weryfikację pomysłów przez ekspertów z branży oraz uzyskanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Czytam blog Antyweb codziennie od ponad 2 lat i jest on dla mnie niezastąpionym źródłem informacji na temat polskiego Internetu. Przeglądanie Antyweb.pl i kilku zagranicznych serwisów to codzienny, poranny rytuał i bez względu na wynik konkursu nie zmienię swoich przyzwyczajeń.

Zwycięskie osoby proszę o kontakt na mój adres email: grzegorz.ulan na gmail.com. Gratuluję i życzę wielu wrażeń, a na pewno będą oraz udanego pobytu na konferencji Internet Beta 2012.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs