Felietony

o2 jednak odpuszcza sobie giełdę, przynajmniej na razie

Grzegorz Ułan
o2 jednak odpuszcza sobie giełdę, przynajmniej na razie
8

Dwukrotnie na łamach Antyweb informowaliśmy Was wspólnie z StockWatch.pl o planach i w końcu debiucie spółki Grupy o2 na giełdzie. Zapisy na akcje trwały jednak tylko dwa dni, wczoraj spółka wycofała się z oferty. Według opublikowanego komunikatu wynika, iż w wyniku nieosiągnięcia zakładanej sp...


Dwukrotnie na łamach Antyweb informowaliśmy Was wspólnie z StockWatch.pl o planach i w końcu debiucie spółki Grupy o2 na giełdzie.

Zapisy na akcje trwały jednak tylko dwa dni, wczoraj spółka wycofała się z oferty. Według opublikowanego komunikatu wynika, iż w wyniku nieosiągnięcia zakładanej sprzedaży akcji spółki i w ochronie interesów emitenta, spółka odstąpiła od oferty publicznej.

Nagromadzenie negatywnych informacji makroekonomicznych w ostatnich dniach uczyniło uplasowanie oferty, przy akceptowalnej dla dotychczasowych akcjonariuszy cenie, niemożliwym. Niewykluczone, że w przypadku poprawy kondycji na rynkach finansowych podejmiemy kolejną próbę upublicznienia akcji spółki. – powiedział przedstawiciel spółki w komunikacie.

Prawdopodobnie Grupa o2 powróci do swojego pomysłu, teraz jednak, jak widać, nieciekawie przedstawia się sytuacja na tym rynku.

Po szczegółowe informacje i ocenę sytuacji zapraszamy na StockWatch.pl, który pierwszy dotarł do tych informacji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

o2giełdaStockWatch