Moje przemyślenia

Wejściówka VIP na Generation Mobile do wygrania!

GM
Grzegorz Marczak
19

Jak zapewne wiecie razem z Nonoobs.pl organizujemy świetną konferencję mobilną pod nazwą Generation Mobile 2012. Jest to impreza na której oprócz bardzo dobrych merytorycznych prezentacji będziemy też pokazywać dedykowany raport odnośnie mobile w Polsce, wyróżniać ciekawe aplikacje mobilne, oceniać...

Jak zapewne wiecie razem z Nonoobs.pl organizujemy świetną konferencję mobilną pod nazwą Generation Mobile 2012. Jest to impreza na której oprócz bardzo dobrych merytorycznych prezentacji będziemy też pokazywać dedykowany raport odnośnie mobile w Polsce, wyróżniać ciekawe aplikacje mobilne, oceniać bankowe aplikacje i też dobrze się bawić podczas wieczornej imprezy (mamy nawet dedykowaną muzykę).

Wejściówka VIP

Specjalnie dla czytelników Antyweb mam kilka wejściówek do zdobycie a w tym jedną którą nazywamy Vipowską (główna nagroda). Pokrywamy w niej bowiem nie tylko cenę wejściówki na konferencję ale również przejazd na terenie Polski i nocleg w Warszawie (od razu dodam, że chodzi o pociąg a nie samolot i pierwszą klasę z US).

To jednak nie koniec. Za drugie miejsce mamy dla was kod na 50% upustu na wejściówkę. Na kolejne 3,4,5 kod na upust 15%. Moim zdaniem jest o co walczyć.

Na czym polega zabawa. Trzeba zrobić zdjęcie, które kojarzy wam się z hasłem Generation Mobile lub które może się z tym hasłem kojarzyć. Może być na poważnie, na wesoło, przekornie itp. Ważne jest aby był to dobry pomysł, nie oceniamy natomiast jakości zdjęć.

Zdjęcie proszę wrzucać w komentarz (ten system komentarzy daje taką możliwość).Zabawa trwa do teraz do piątku. W sobotę ogłaszamy zwycięzców. Wybierać ich będziemy oczywiście z ekipą z NoNoobs.pl

Formalny regulamin

1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 14 marca 2012.
2. Nagrodą w konkursie jest:za pierwsze miejsce wejściówka VIP (wejście na konferencje, przejazd, nocleg), za drugie miejsce kod na 50% upustu, za 3, 4 i 5 kod 15% upustu
3. Ci, którzy podejmą rękawicę mają czas do piątku (czyli do 16 marca do północy) na zrobienie zdjęcia o tematyce "Generation Mobile" zdjęcie prosimy umieścić w komentarzu.
5. Wszelkie komentarze, zawierające obraźliwe teksty w stosunku do firm, oferujących nagrodę / produkt czy też opisywaną usługę będą kasowane
6. Zwycięzcę wybieram osobiście razem z NoNoobs.pl. Zwycięzca zostanie ogłoszony 17 marca 2012.
7. Wykluczenia z konkursu : Ja i moi krewni ani tez pracownicy i współpracownicy firmy sponsor nie mogą brać udziału w konkursie i wygrać nagrody.
8. Organizatorem konkursu jest Grzegorz Marczak i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileGeneration Mobile 2012